| Autor: redakcja1

Targi AGRO-FARMA 2015 w Kowalewie Pomorskim

W dniach 5-6 września 2015 roku w Kowalewie Pomorskim w województwie kujawsko-pomorskim odbędzie się kolejna edycja targów rolniczych AGRO-FARMA.

Targi AGRO-FARMA 2015 w Kowalewie Pomorskim

AGRO-FARMA 2015

Organizatorzy, którymi są: World Trade Center wraz z Gminą Kowalewo Pomorskie oraz wystawcami, przygotowali dla zwiedzających szereg atrakcji. Przede wszystkim będzie można zapoznać się z bogatą ofertą produktową marek ciągników, silosów paszowych, zbożowych, firm nasiennych, chemicznych nawozowych, a także wielu innych maszyn i urządzeń niezbędnych w codziennej pracy każdego gospodarza.
 
Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują krajowi producenci zdobywający sukcesy nie tylko na rynku polskim, ale także cieszący się bardzo dobrą opinią wśród zagranicznych użytkowników maszyn i urządzeń rolniczych. Wśród nich znajdą się takie firmy jak: John Deere,Claas, Landini, Case IH, Steyr, Farmtrac, Massey Ferguson, Fendt, Zetor, Ursus, Kuhn, Horsch, Hardi, Lely, Unia group, Biardzki, Tolmet, Borfield, Sulky, Pronar, Wielton, Ropa czy Holmer. Swoją ofertę na wystawie zaprezentują także producenci i dystrybutorzy silosów paszowych (BIN), zbożowych, firm nasiennych, chemicznych nawozowych oraz świadczące usługi rolnicze.
 
W trakcie targów AGRO-FARMA przeprowadzony zostanie turniej “Precyzyjny Gospodarz”. Konkurs zorganizowany przez Redakcję Gospodarz.pl wraz z Bankiem BGŻ BNP Paribas i firmami Zetor oraz Metal-Fach w bieżącym sezonie przebiega na nieco zmienionych zasadach. Tym razem ciągnik marki Zetor zostanie zaopatrzony w tur, którym uczestnicy będą musieli przenieść belę siana na przyczepę Metal-Fach i z powrotem. Turniej odbywać się będzie na specjalnie przygotowanym torze, pod czujnym okiem sędziów i operatora ciągnika. Zapisy do turnieju na stoisku Gospodarz.pl lub on-line na www.gospodarz.pl/turniej.

W tym miejscu serdecznie zapraszamy wszystkich gospodarzy do odwiedzenia stoiska Portalu Gospodarz.pl, gdzie będziecie mogli wziąć udział w konkursie "Zbiornik Gospodarza", współorganizowanym z firmą Swimer, a także zakupić koszulki oraz inne atrakcyjne gadżety.
Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem, w sąsiedztwie targów AGRO-FARMA zostanie przygotowany kiermasz produktów regionalnych, okazjonalnych oraz ogrodniczych, a także odbędą się Kujawsko-Pomorskie Dożynki Wojewódzko-Diecezjalne.

AGRO-FARMA odbędzie się w sąsiedztwie Centrum Rekreacji i Sportu przy ul. Chopina, 87-410 Kowalewo Pomorskie.
 
Godziny otwarcia targów: 
  • sobota 5 września 10:00 - 17:00
  • niedziela 6 września 9:00 - 17:00
Organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp i parking 

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!