Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Targi AGRO-FARMA 2015 w Kowalewie Pomorskim

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 5-6 września 2015 roku w Kowalewie Pomorskim w województwie kujawsko-pomorskim...

W dniach 5-6 września 2015 roku w Kowalewie Pomorskim w województwie kujawsko-pomorskim odbędzie się kolejna edycja targów rolniczych AGRO-FARMA.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


AGRO-FARMA 2015

Organizatorzy, którymi są: World Trade Center wraz z Gminą Kowalewo Pomorskie oraz wystawcami, przygotowali dla zwiedzających szereg atrakcji. Przede wszystkim będzie można zapoznać się z bogatą ofertą produktową marek ciągników, silosów paszowych, zbożowych, firm nasiennych, chemicznych nawozowych, a także wielu innych maszyn i urządzeń niezbędnych w codziennej pracy każdego gospodarza.
 
Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują krajowi producenci zdobywający sukcesy nie tylko na rynku polskim, ale także cieszący się bardzo dobrą opinią wśród zagranicznych użytkowników maszyn i urządzeń rolniczych. Wśród nich znajdą się takie firmy jak: John Deere,Claas, Landini, Case IH, Steyr, Farmtrac, Massey Ferguson, Fendt, Zetor, Ursus, Kuhn, Horsch, Hardi, Lely, Unia group, Biardzki, Tolmet, Borfield, Sulky, Pronar, Wielton, Ropa czy Holmer. Swoją ofertę na wystawie zaprezentują także producenci i dystrybutorzy silosów paszowych (BIN), zbożowych, firm nasiennych, chemicznych nawozowych oraz świadczące usługi rolnicze.
 
W trakcie targów AGRO-FARMA przeprowadzony zostanie turniej “Precyzyjny Gospodarz”. Konkurs zorganizowany przez Redakcję Gospodarz.pl wraz z Bankiem BGŻ BNP Paribas i firmami Zetor oraz Metal-Fach w bieżącym sezonie przebiega na nieco zmienionych zasadach. Tym razem ciągnik marki Zetor zostanie zaopatrzony w tur, którym uczestnicy będą musieli przenieść belę siana na przyczepę Metal-Fach i z powrotem. Turniej odbywać się będzie na specjalnie przygotowanym torze, pod czujnym okiem sędziów i operatora ciągnika. Zapisy do turnieju na stoisku Gospodarz.pl lub on-line na www.gospodarz.pl/turniej.

W tym miejscu serdecznie zapraszamy wszystkich gospodarzy do odwiedzenia stoiska Portalu Gospodarz.pl, gdzie będziecie mogli wziąć udział w konkursie "Zbiornik Gospodarza", współorganizowanym z firmą Swimer, a także zakupić koszulki oraz inne atrakcyjne gadżety.
Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem, w sąsiedztwie targów AGRO-FARMA zostanie przygotowany kiermasz produktów regionalnych, okazjonalnych oraz ogrodniczych, a także odbędą się Kujawsko-Pomorskie Dożynki Wojewódzko-Diecezjalne.

AGRO-FARMA odbędzie się w sąsiedztwie Centrum Rekreacji i Sportu przy ul. Chopina, 87-410 Kowalewo Pomorskie.
 
Godziny otwarcia targów: 
 • sobota 5 września 10:00 - 17:00
 • niedziela 6 września 9:00 - 17:00
Organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp i parking 

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +2 pkt. razem głosów: 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018
 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018

  W sobotę i niedzielę, tj. 16 i 17 czerwca 2018 r. w Kamieniu Śląskim podczas targów Opolagra odbyły się kolejne eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

  Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w rok, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl