| Autor: redakcja3

Targi Polskie Zboża pod patronatem branżowym Krajowej Izby Biopaliw

W dniach 3-4 czerwca br. w Modrzu koło Poznania będzie miała miejsce trzecia już edycja targów Polskie Zboża.

Targi Polskie Zboża pod patronatem branżowym Krajowej Izby Biopaliw

Całość ekspozycji targowej podzielona została na trzy sektory: technologii pożniwnej, energii odnawialnej oraz roślin okopowych. Po raz kolejny patronatem branżowym wystawę objęła Krajowa Izba Biopaliw.

Nowe rozwiązania maszynowe, poletka pokazowe,  prezentacja opryskiwaczy, sadzarek, kombajnów do zbioru, maszyn do załadunku i przeładunku, ekspozycja najnowszych rozwiązań technologii z zakresu suszenia i czyszczenia ziarna oraz składowania zbóż, uprawy testowe zbóż i rzepaku. Tak przedstawia się szeroki wachlarz propozycji trzeciej edycji targów Polskie Zboża.


W odpowiedzi na dynamiczny rozwój branży i wymogi stawiane krajom członkowskim przez UE, podczas tegorocznej edycji wystawy przygotowany został specjalny sektor tematyczny energii odnawialnej. Dedykowany jest technologiom pozyskiwania energii odnawialnej, biopaliwom oraz uprawom przeznaczonym na cele nieżywnościowe.


Targom towarzyszyć będą również wykłady, a także praktyczne prezentacje „know how” firm uprawowych, nasiennych i producentów środków ochrony roślin.


Więcej informacji na www.polskiezboza.pl


Źródło: http://www.kib.plTagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!