| Autor: mikolaj

Temperatura rośnie. Polagra Premiery już za pięć miesięcy

Hektary Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszają gości na wiele imprez, ale tylko największe z nich zajmują wszystkie dostępne pawilony. Tak właśnie będzie podczas najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY, które odbędą się w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2014 r.

Temperatura rośnie. Polagra Premiery już za pięć miesięcy
- Zainteresowanie targami przerosło nasze oczekiwania – mówi Jakub Patelka, dyrektor targów Polagra Premiery – Dwuletnie oczekiwanie na największe wydarzenie branży podnosi temperaturę zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. Swoją obecność na przestrzeni wydarzenia potwierdziły już m.in. Grupa Agco, John Deere, Claas,  Krone,  Mc Cormick, a także szereg polskich producentów jak Expom, Krukowiak, Bury oraz wielu innych.
 
Do targów pozostało jeszcze pięć miesięcy, a już dziś możemy się pochwalić grupą kilkunastu produktów zgłoszonych do prestiżowego konkursu o Złoty Medal. Wystawcy cenią znaczenie Złotego Medalu i jego wpływu na postrzeganie i wizerunek produktu. Także w przypadku nowości niejednokrotnie producenci wstrzymują się z premierą do czasu Polagry Premiery jako platformy idealnej do prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie mechanizacji rolnictwa.

Odwiedź dział Polagra Premiery na Gospodarz.pl
 
Podobnie jak w latach ubiegłych cena powierzchni rośnie odwrotnie proporcjonalnie do czasu, który pozostał do terminu targów. Graniczną datą najciekawszej cenowo oferty jest 30 września 2013 r. – mówi Jakub Patelka - Po tym terminie wzrasta cena powierzchni i równolegle rozpoczynamy aktywną promocję wystawców.

Skontaktuj się z nami:
polagra (at.)* mtp.pl
 
Dowiedz się więcej:
polagra-premiery.pl

Kontakt dla prasy:
Magdalena Jastrzębska, t. 061 869 24 38, magdalena.jastrzebska
(at.)* mtp.pl
 
Kontakt dla wystawców:
Aleksandra Konopa, t. 061 869 25 37, aleksandra.konopa
(at.)* mtp.pl
 
Kontakt dla zwiedzających:
Katarzyna Skonieczna, t. 061 869 21 29, katarzyna.skonieczna
(at.)* mtp.pl

* at = @

 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!