Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA – tradycja i nowoczesność w jednym miejscu!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Już w sierpniu w Wilkowicach rozpocznie się kolejna edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. To...

Już w sierpniu w Wilkowicach rozpocznie się kolejna edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. To wydarzenie, które kusi możliwością porównania różnych modeli maszyn oraz zapoznania się z ciągnikami czy sprzętem rolniczym ułatwiającym codzienne prowadzenie gospodarstwa.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


ROLTECHNIKA 2015

Dwa dni na świeżym powietrzu, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, gwar rozmów unoszący się w powietrzu – tak w skrócie można opisać ROLTECHNIKĘ, która odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia.

W tym roku ROLTECHNIKA obchodzi swój jubileusz. Organizowana jest już bowiem po raz X. Wystawa to jedno z ważniejszych wydarzeń polowych dla branży rolniczej. Potwierdza to rosnąca z roku na rok liczba zwiedzających chętnie uczestniczących  w imprezie. – W 2014 roku ROLTECHNIKA przyciągnęła 25.600 odwiedzających, którzy mogli zapoznać się nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo na kolejny sezon – tłumaczy Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu. – Do udziału zapraszamy rolników wraz z całymi rodzinami. Uczestnicy wystawy będą mieć niepowtarzalną okazję,  by porównać ofertę wielu dostawców, sprawdzić konkretne modele ciągników, opryskiwaczy czy przyczep, a także zaczerpnąć wiedzy na temat ich użytkowania – dodaje.

XIV Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka

Oprócz innowacyjnego sprzętu zwiedzający zobaczą również imponującą kolekcję wiekowych ciągników używanych lata temu. Wszystko za sprawą XIV Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka, który odbędzie się w tym samym czasie, co ROLTECHNIKA. Festiwal to niezwykle ekscytujący pokaz dla profesjonalnych kolekcjonerów, pasjonatów techniki zabytkowej oraz hobbystów. Szeroka publiczność, która w przedostatni weekend sierpnia zawita do Wilkowic będzie mogła poznać pasjonatów starych ciągników m.in. z Polski, Czech, Holandii oraz Austrii. – Podczas edycji w 2014 roku w paradzie ciągników wzięło udział ponad 140 kolekcjonerów z różnych stron świata, którzy zaprezentowali blisko 200 eksponatów – podkreśla Łukasz Rachubiński.

(kliknij, aby powiększyć)

W tym roku festiwal zapowiada się równie spektakularnie. Wśród wyjątkowych egzemplarzy w Wilkowicach pojawi się Fordson w wersji z gąsienicowej. Jego właściciel, Jan Sleurs podkreśla, że tego typu maszyn wyprodukowano zaledwie 80 szt.

Program wydarzeń urozmaici również prezentacja ciągników na placu manewrowym, ważenie traktorów, turniej „Precyzyjny Gospodarz”, pokazy nowoczesnych ciągników, wyścigi traktorów, pokazy w polu „Zbiór zboża i młocenie”, trcktorpulling, czy odpalanie bombaja. Jak widać ROLTECHNIKA i festiwal zapowiadają się bardzo widowiskowo. Zwiedzający mogą zatem liczyć na biznesowe kontakty, jak i dobrą zabawę.

Zobacz relację z Wystawy Rolniczej Roltechnika 2014

Wystawa otwarta jest w dniach 22-23 sierpnia w godzinach 9.00-17.00.

Cena biletu wynosi 4 zł. Dla dzieci dla 7 lat wstęp jest darmowy. Zwiedzający będą mieć do dyspozycji bezpłatny parking.
 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników
 • Wspaniała zabawa dla pasjonatów technik zabytkowej i rolników

  W dniach 18-19 sierpnia w Wilkowicach koło Leszna obędzie się jedna z najbardziej fascynujących imprez polowych w naszym kraju, która od lat skutecznie promuje polską tradycję oraz zachęca do...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl