Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych – spotkanie o wielkich możliwościach!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Już 15 maja w Poznaniu rozpocznie się najważniejsze spotkanie dla branży hodowlanej w Polsce...

Już 15 maja w Poznaniu rozpocznie się najważniejsze spotkanie dla branży hodowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych to największa w naszym kraju prezentacja zwierząt, której towarzyszy ekspozycja maszyn i urządzeń służących do nowoczesnej hodowli oraz najnowsze dokonania genetyki.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Zbliżająca się szybkimi krokami Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, z pewnością będzie wspaniałym przeżyciem zarówno dla profesjonalnych zwiedzających, jak i hobbystów. XXVII odsłona wydarzenia zapowiada się bardzo spektakularnie. Wszystko za sprawą współorganizatorów, którym przyświeca jeden cel – stworzenie interaktywnego, rzetelnie przygotowanego spotkania będącego platformą wymiany wiedzy dla hodowców. Wspólnie podjęte wysiłki ze strony Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt, Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wiodących w kraju Związków Hodowców Zwierząt, zaowocują znakomitym, trzydniowym świętem dla hodowców, którzy będą mogli z bliska przyjrzeć się 2.000 zwierząt, nowościom produktowym i sprzętowym oraz wymienić się doświadczeniem. Na zwiedzających natomiast czekać będą wspaniałe okazy bydła ras mlecznych i mięsnych, koni, trzody chlewnej, owiec, kóz, drobiu. Swoje wdzięki zaprezentują również strusie, króliki, szynszyle, nutrie, pszczoły, ryby słodkowodne, osły, żółwie błotne, żubronie, alpaki, zebu i kuce.
 
XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych
to:

Wybór czempionów i wiceczempionów

Najciekawszym i najbardziej okazałym wydarzeniem towarzyszącym Wystawie jest profesjonalna ocena zwierząt. W piątek i sobotę, na trzech ringach, najpiękniejsze okazy walczyć będą o tytuły czempionów, wiceczempionów, a także o złote medale.  Pierwszego dnia odbędzie się m.in. ocena bydła ras mlecznych i mięsnych, trzody chlewnej, koni, owiec, kóz, drobiu czy zwierząt futerkowych. Wśród bydła ras mlecznych zostaną wyłonione również superczempiony w 3 kategoriach. Wyniki ogłoszone będę drugiego dnia Wystawy, podczas uroczystości wręczenia prestiżowych trofeów i dyplomów oraz prezentacji nagrodzonych zwierząt. Te niezwykle widowiskowe pokazy za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Zwierzętom na ringach, z wielką przyjemnością, kibicują zarówno profesjonalni zwiedzający, jak i szeroka publiczność.

Program XXVII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych


Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2 3

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +4 pkt. razem głosów: 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl