| Autor: redakcja6

XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych – spotkanie o wielkich możliwościach!

Już 15 maja w Poznaniu rozpocznie się najważniejsze spotkanie dla branży hodowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych to największa w naszym kraju prezentacja zwierząt, której towarzyszy ekspozycja maszyn i urządzeń służących do nowoczesnej hodowli oraz najnowsze dokonania genetyki.

XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych – spotkanie o wielkich możliwościach!

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Zbliżająca się szybkimi krokami Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, z pewnością będzie wspaniałym przeżyciem zarówno dla profesjonalnych zwiedzających, jak i hobbystów. XXVII odsłona wydarzenia zapowiada się bardzo spektakularnie. Wszystko za sprawą współorganizatorów, którym przyświeca jeden cel – stworzenie interaktywnego, rzetelnie przygotowanego spotkania będącego platformą wymiany wiedzy dla hodowców. Wspólnie podjęte wysiłki ze strony Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt, Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wiodących w kraju Związków Hodowców Zwierząt, zaowocują znakomitym, trzydniowym świętem dla hodowców, którzy będą mogli z bliska przyjrzeć się 2.000 zwierząt, nowościom produktowym i sprzętowym oraz wymienić się doświadczeniem. Na zwiedzających natomiast czekać będą wspaniałe okazy bydła ras mlecznych i mięsnych, koni, trzody chlewnej, owiec, kóz, drobiu. Swoje wdzięki zaprezentują również strusie, króliki, szynszyle, nutrie, pszczoły, ryby słodkowodne, osły, żółwie błotne, żubronie, alpaki, zebu i kuce.
 
XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych
to:

Wybór czempionów i wiceczempionów

Najciekawszym i najbardziej okazałym wydarzeniem towarzyszącym Wystawie jest profesjonalna ocena zwierząt. W piątek i sobotę, na trzech ringach, najpiękniejsze okazy walczyć będą o tytuły czempionów, wiceczempionów, a także o złote medale.  Pierwszego dnia odbędzie się m.in. ocena bydła ras mlecznych i mięsnych, trzody chlewnej, koni, owiec, kóz, drobiu czy zwierząt futerkowych. Wśród bydła ras mlecznych zostaną wyłonione również superczempiony w 3 kategoriach. Wyniki ogłoszone będę drugiego dnia Wystawy, podczas uroczystości wręczenia prestiżowych trofeów i dyplomów oraz prezentacji nagrodzonych zwierząt. Te niezwykle widowiskowe pokazy za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Zwierzętom na ringach, z wielką przyjemnością, kibicują zarówno profesjonalni zwiedzający, jak i szeroka publiczność.

Program XXVII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych


Czytaj dalej na następnej stronie...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!