Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
XXVII KWZH – Krajowa wystawa o europejskim zasięgu

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 15-17 maja 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się...

W dniach 15-17 maja 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się najważniejsze i największe spotkanie dla branży hodowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej, które pomoże wystawcom odczytać potrzeby i trendy w hodowli zwierząt. Zwiedzający zaś będą mieli niepowtarzalną okazję, by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w hodowli zwierząt i produkcji rolnej.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


XXVII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Hodowla zwierząt jest niezwykle ważnym działem polskiej gospodarki, który kryje w sobie ogromny potencjał. Zwiększenie rentowności krajowych gospodarstw hodowlanych wymaga jednak wiedzy, profesjonalizmu oraz zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych i osiągnięć genetycznych. Wielkie znaczenie ma również wzmocnienie współpracy pomiędzy hodowcami, rolnikami, zarządcami gospodarstw specjalistycznych oraz hobbystami. Zbliżająca się XXVII odsłona Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych po raz kolejny umożliwi branży hodowlanej spotkanie, które zaowocuje nawiązaniem licznych kontaktów biznesowych. Wystawa spełnia również rolę edukacyjną wśród zwiedzających niezwiązanych bezpośrednio z branżą hodowlaną.

3 ringi do oceny zwierząt

Najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym Wystawie jest profesjonalna ocena zwierząt. Pierwszego dnia, na trzech ringach, najpiękniejsze okazy walczyć będą o tytuły czempionów, wiceczempionów, a także o złote medale.  O tym, które z nich zwyciężą przekonamy się w sobotę, drugiego dnia Wystawy, podczas wręczenia prestiżowych nagród. To niezwykle ważne wydarzenie cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród profesjonalnych zwiedzających, ale też i hobbystów, którzy z wielką przyjemnością oglądają widowiskowe pokazy.
 
Ekspozycje zwierząt hodowlanych

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbywa się w cyklu dwuletnim. Z tego tez względu jest wydarzeniem długo wyczekiwanym. To właśnie w Poznaniu wystawcy zaprezentują zarówno typowe rasy zwierząt hodowlanych, gospodarskich i rasy rodzime oraz bardziej egzotyczne gatunki pochodzące m.in. z hodowli amatorskich. W tym roku KWZH zajmie powierzchnię ponad 25.000 m2. Zwierzęta hodowlane zostaną zaprezentowane w pięciu z sześciu pawilonów wystawienniczych. Zwiedzający z bliska będą mogli przyjrzeć się wspaniałym okazom była ras mlecznych i mięsnych, koniom, kucom, trzodzie chlewnej, owcom, kozom, drobiu, strusiom, królikom, szynszylom, nutriom,  pszczołom, rybom słodkowodnym, osłom, żółwiom błotnym, żubroniom, alpakom, danielom, jeleniom, gołębiom rasowym i pocztowym. Na chwilę obecną zgłoszonych zostało blisko 2.000 sztuk zwierząt. W osobnym pawilonie zostaną zaprezentowane rasy rodzime poszczególnych gatunków i ras.


Zobacz jak wyglądała XXVI Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl