| Autor: redakcja6

Złote Byki i najnowsze trendy

Już 18 i 19 października Ostróda stanie się centrum rolniczych innowacji. To właśnie w tych dniach odbędą się Targi Agro-Power Mazury 2014. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna, druga edycja targów będzie pełna innowacji i atrakcji.

Złote Byki i najnowsze trendy

Targi Agro-Power Mazury

Targi Agro-Power Mazury, mimo że odbędą się dopiero po raz drugi – na stałe i mocno wpisały się w katalog najważniejszych impreza targowych o tematyce rolnej w kraju. W Polsce północno – wschodniej to największe tego typu expo i zarazem jedyna impreza targowa, która zapewnia tak wiele atrakcji.
 
Organizatorzy spodziewają się blisko stu wystawców i ponad 15 tysięcy zwiedzających.
- Tegoroczna edycja, podobnie jak pierwsza, odbywa się pod hasłem „Moc atrakcji, moc innowacji” - mówi Patrycja Woycicka, dyrektor targów.
- Skupiamy się przede wszystkim na tym, aby zaprezentować zwiedzającym najnowocześniejsze technologie w każdej gałęzi rolnictwa.

Organizatorzy zapowiadają także, że targi to nie tylko powierzchnia wystawiennicza. Podczas Agro-Power Mazury 2014 przewidywane są występy artystyczne oraz mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami dla odwiedzających. Ma też powstać specjalna strefa dla najmłodszych, gdzie profesjonalni animatorzy zorganizują czas dzieciom.
 
- Te atrakcje to jednak tylko dodatek do wystawy – zapewnia Patrycja Woycicka. - Podczas targów będziemy przyznawali „Złote Byki” w konkursie „Power of Innovation”. Udział w konkursie jest bezpłatny i ma na celu wyróżnienie najbardziej innowacyjnych produktów i technologii prezentowanych na naszych targach.

Obecność podczas Targów Agro-Power Mazury 2014 zapowiedziały już największe światowe koncerny. Każda branża związana z rolnictwem zgłosiła chęć udziału w tym nietuzinkowym przedsięwzięciu.

- Jesteśmy atrakcyjni dla wystawców nie tylko dlatego, że organizujemy największe wydarzenie targowe w tej części kraju. Za naszymi Targami przemawia też doświadczenie, którego nabraliśmy przez lata pracując w branży rolnej. Znamy rynek i potrzeby i właśnie dzięki temu potrafimy dobrze skomponować ofertę targową. Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem. Teraz będzie podobnie – chwali dyrektor targów.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!