| Autor: WinterWarm

DX Fan - siła jakości w budynkach inwentarskich

Produkowane przez firmę Winterwarm wentylatory cyrkulacyjne DX stanowią idealne uzupełnienie systemów grzewczych obiektów inwentarskich oraz ogrodniczych. Do najważniejszych zadań wentylatorów należą: optymalizacja dystrybucji ciepła oraz równoważenie temperatury powietrza. Obie z wymienionych funkcji są ważne i wymiernie wpływają na poprawę warunków funkcjonowania przedsięwzięcia oraz energooszczędność systemu ogrzewania.

DX Fan - siła jakości w budynkach inwentarskich
Wspomagana wentylatorami DX dystrybucja ciepła w pomieszczeniu zmniejsza bezwładność systemu grzewczego przez co reakcja na temperaturowa jest szybsza a zużycie energii zoptymalizowane. Zastosowanie DX Fan eliminuje luki cieplne i poprawia precyzję pomiaru i regulacji temperatury. Wybór DX Fan może mieć również wpływ na ilość urządzeń grzewczych (np. nagrzewnic DXC ) co jest istotnym czynnikiem kosztów inwestycyjnych.

Właściwe rozdystrybuowanie energii w obiekcie jest rzeczą niezwykle ważną w kwestii zapewnienia optymalnych warunków wzrostu drobiu. Zastosowanie wentylatorów DX jest skutecznym i finansowo uzasadnionym sposobem uzyskania tego efektu.

Nakłady inwestycyjne na wentylatory obiegowe są relatywnie małe, a zwrot kosztów jest możliwy w bardzo krótkim czasie. Wentylatory cyrkulacyjne DX są projektowane przez holenderski oddział Winterwarm, a w ich procesie produkcyjnym wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, w tym wentylatory renomowanej marki Ziehl-Abegg oraz stal nierdzewna.

Cechy wentylatorów DX:
- duży wydatek powietrza (5 000 m ³ /h),
- energooszczędność,
- niewielka masa i łatwy montaż,
- nieduże wymiary.


Tagi:
źródło: