| Autor: intergen

#DziękujemyŻePijecieMleko - Intergen poparł akcje.

Intergen popiera akcje #DziękujemyŻePijecieMleko.

#DziękujemyŻePijecieMleko - Intergen poparł akcje.

Akcja #DziękujemyŻePijecieMleko ruszyła 10 kwietnia w trudnym czasie dla wszystkich na kanale socialmedia.

W pierwszym z postów, który został opublikowany na facebook Leszek Hądzlik – Prezydent Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka opublikował zdjęcie ze swojego gospodarstwa okazując wdzięczność konsumentom. Na następne posty #DziękujemyŻePijecieMleko długo nie było trzeba czekać. Do akcji aktywnie włączyli się inni hodowcy, a także przedstawiciele mleczarni i całego łańcucha odpowiedzialnego za dostawy mleka do końcowego odbiorcy.

Skala akcji nadal się powiększa, a potwierdzeniem jest coraz większa liczba osób i podmiotów włączających się w akcję, które okazują wdzięczność za spożycie mleka. W dniu wczorajszym swoją wdzięczność okazała firma Intergen, która jest jedynym w Polsce przedstawicielem firm Masterrind i RBB. Intergen w licznach to ponad 760 000 pierwszych zabiegów unasienniania buhajami HF oraz niemal 530 000 krów wpisanych do ksiąg hodowlanych dla tej rasy, obrót materiałem hodowlanym na poziomie 90 000 sztuk rocznie. Do tego 570 000 pierwszych zabiegów nasieniem buhajów simentalskich i odpowiadająca tym cyfrom ilość buhajów testowych i wycenionych. 

Na koniec przytaczamy treść pierwszego posta, który zapoczątkował całą akcję Leszek Hądzlik – Prezydent Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka i w pełni ukazuje jej sens. 

 

Drodzy Państwo!
 
Pozdrawiają Was hodowcy bydła i producenci mleka, którzy z całego serca pragną Wam podziękować za to, że kupujecie nasze produkty. Nie ukrywamy, że to dla nas bardzo ważne i jesteśmy Wam za to naprawdę wdzięczni.

Mamy świadomość, że nasza praca ma sens dlatego, że to na Waszych stołach pojawiają się produkty z mleka naszych krów i tak naprawdę to Wy zapewniacie nam i naszym rodzinom pracę i godziwe życie.

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby w naszym kraju nigdy nie zabrakło mleka, masła, serów i innych mlecznych produktów.

Zapewniamy, że będą one smaczne i na najwyższym poziomie.Jednocześnie prosimy, abyście nadal, tak jak to robicie podczas każdych zakupów, wspierali polskich „mleczarzy”, bo jest to w naszym wspólnym interesie, abyśmy mogli jak najdłużej cieszyć się doskonałym, polskim mlekiem.

Przed nami ciężki okres, chyba wszyscy się go obawiamy, ale jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się przez niego przejść. Picie mleka nie zabija koronawirusa, ale uzdrawia gospodarkę i rolnictwo. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie pokonać kryzys, a z każdą szklanką mleka będziemy bliżej normalności.
 
Jeszcze raz dziękujemy, życzymy wszystkim zdrowia i bardzo prosimy – pijcie polskie mleko!
 
**Leszek Hądzlik – Prezydent Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka**
 
*PS. Wyraźmy my wszyscy – hodowcy bydła i producenci mleka naszą wdzięczność konsumentom. Podziękujmy im kolejnymi zdjęciami.*
 
#DziękujemyŻePijecieMleko
#DziekujemyZePijecieMleko
#KupujŚwiadomie
#ProduktPolski
#DziekujemyŻePijeszPolskieMleko


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!