| Autor: euromasz

Euromasz Lipka zaprasza do zakupów

Firma „Euromasz” w Lipce działa już od 19 lat. Początkowo sprzedawaliśmy maszyny używane. Teraz rozszerzyliśmy ofertę o zakupy poprzez internet.

Euromasz Lipka zaprasza do zakupów

Od 2003 r. rozpoczęliśmy handel nowymi maszynami. Jesteśmy autoryzowanym dealerem jednego z największych producentów ciągników w Europie, Deutz-Fahr. Współpracujemy z ponad 35 producentami maszyn rolniczych. Mamy w ofercie: agregaty uprawowe, pługi, siewniki, maszyny zielonkowe, opryskiwacze, przyczepy, wozy asenizacyjne, rozsiewacze nawozów, rozrzutniki obornika, wozy paszowe, ładowacze, ładowarki, osprzęt do ładowaczy, maszyny komunalne.

 

To nie wyczerpuję oferty firmy, gdyż jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i sprostamy każdemu wyzwaniu. W odpowiedzi na sugestie naszych klientów otworzyliśmy też profil na portalu aukcyjnym Allegro. Dlatego też chcielibyśmy zaprosić wszystkich gospodarzy do odwiedzenia naszych aukcji na Allegro pod linkiem http://allegro.pl/sklep/22206248_euromasz-lipka. Bezpośrednio poprzez Allegro możecie Państwo sprawdzić ceny naszych produktów i skontaktować się z nami.

Zapraszamy do zakupów!

Zespół Euromasz Lipka

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!