| Autor: WinterWarm

Ewaporacja Winterwarm - Nowa technologia w służbie Gospodarza

Ewaporacja to proces schładzania powietrza z wykorzystaniem odparowywania wody, który zaczyna się wraz ze zmianą stanu skupienia wody. Powstała para wodna odbiera część energii z otaczającego powietrza, po czym zostaje wyprowadzona z pomieszczenia poprzez system wentylacyjny.

Ewaporacja Winterwarm - Nowa technologia w służbie Gospodarza

Urządzenia wykorzystujące chłodzenie ewaporacyjne są bezpośrednią konkurencją do standardowych klimatyzacji, ponieważ ich zastosowanie jest dużo tańsze i prostsze. Klimatyzery cechują się mobilnością, dzięki której mogą być wykorzystywane w dosłownie wszystkich pomieszczeniach każdej wielkości.
 
Klimatyzery ewaporacyjne

Proste rozwiązania zazwyczaj przynoszą najlepsze efekty, czego idealnym dowodem są schładzacze od Winterwarm Polska, które bez najmniejszych problemów potrafią obniżyć temperaturę powietrza nawet o 15 stopni Celsjusza!

Klimatyzery ewaporacyjne dostępne w naszej ofercie cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością - Nie tylko dzięki ekonomiczności, ale również niezawodności, wydajności i wszechstronności. Technikę schładzania można stosować również w obiektach gospodarczych, co nie tylko jest nowością na rynku, ale i jego przyszłością…

Już teraz w sklepie internetowym Winterwarm Polska dostępne są wybrane produkty marki Wintercooler - jednego z liderów na rynku ewaporacji.

 


Tagi:
źródło: