| Autor: redakcja

Pronar ze Złotym Medalem na PolEko 2019

Pronar po raz kolejny nagrodzony Złotym Medalem podczas targów POL-ECO SYSTEM 2019, Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska w Poznaniu.

Komisja Złotego Medalu nagrodziła firmę Pronar za Kanałową prasę belującą
Pronar HPBK-67HA


Kanałowa prasa belująca Pronar HPBK-67HA to demonstracja zaangażowania firmy Pronar w proces recyklingu i gospodarowania odpadami. Jest odpowiedzią na potrzeby gospodarki obiegu zamkniętego. Pozwala w krótkim czasie poradzić sobie z zalegającymi odpadami, które mogą być sprasowane w kompaktowe kostki, redukując objętość wsadowego materiału nawet o 90 procent. Tak przygotowany materiał jest łatwy do transportu i składowania w oczekiwaniu na dalsze przetworzenie. Prasa HPBK-67HA to kolejne ogniwo w gamie maszyn recyklingowych z logo Pronaru - tym razem tych w wersji stacjonarnej.


Pronar to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew. Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 7 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali.
 
Od początku istnienia (1988 rok) właściciele mieli pomysł na przedsiębiorstwo. Zależało im przede wszystkim na wdrożeniu różnorodnych profili działalności. Dziś Pronar jest liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej z blisko 50-procentowym udziałem w polskim rynku oraz liczącym się w świecie producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych. - jak podaje Pronar.
 
Przez lata zaangażowanie, innowacyjność, nowoczesność i jakość sprawiły, że maszyny i urządzenia z Narwi konkurują na międzynarodowych rynkach i z sukcesem je zdobywają. Firma posiada sieć dealerską we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Skandynawii i Rosji. Swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów, m.in. na kontynent afrykański, do obu Ameryk czy Nowej Zelandii.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!