| Autor: zetor

Traktory ZETOR lśniły na targach na całym świecie

Traktory ZETOR wraz z nowościami mają za sobą bardzo intensywny początek roku. W dwóch pierwszych miesiącach roku marka ZETOR zaprezentowała się na targach w Wielkiej Brytanii, w Polsce, na Węgrzech, w Grecji, na Ukrainie oraz w USA.

Traktory ZETOR lśniły na targach na całym świecie
- Targi odbywające się na początku roku, kiedy jest najmniej pracy na polu, są zawsze licznie odwiedzane. Skorzystaliśmy z okazji i wspólnie z naszymi partnerami przedstawiliśmy zainteresowanym w poszczególnych krajach nasze nowości – maszyny z linii modelowych HORTUS i UTILIX oraz MAJOR w nowym designie. Oczywiście nie brakowało też stałych pozycji z portfela produktów, takich jak MAJOR, PROXIMA i FORTERA, często agregowanych z ładowarkami ZETOR SYSTEM - komentuje udział w wystawach Lukáš Krejčíř, dyrektor Działu Finansowego ZETOR TRACTORS a.s
 
Serię wystaw marka ZETOR rozpoczęła w Peterborough na największej międzynarodowej wystawie w Wielkiej Brytanii LAMMA 2018. Następnym przystankiem był Poznań, gdzie odbyły się targi Polagra Premiery, a pod koniec stycznia ZETOR uczestniczył w Budapeszcie w największych targach na Węgrzech AGROmashEXPO. Na początku lutego w Tesalonikach odbyła się wystawa Agrotica. Następne były jedne z najważniejszych targów w Ameryce, w Kentucky marka ZETOR wzięła udział w National Farm Machinery Show. Ostatnim przystankiem w serii targów była wystawa w Kijowie, na Ukrainie, gdzie miała miejsce ósma już edycja targów Agro Animal Show 2018.
 
- Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z klientami. Dzięki sieci afiliacyjnej i lokalnym partnerom za granicą możemy uzyskiwać na targach informacje zwrotne o naszych produktach od klientów i partnerów handlowych. Ponadto wystawy odbywające się na początku roku są bardzo ważne również z handlowego punktu widzenia. Na przełomie zimy i wiosny klienci podejmują ostateczne decyzje o zakupach nowego wyposażenia - podsumowuje korzyści z udziału w targach Lukáš Krejčíř.
 
Przedstawiając traktory UTILIX i HORTUS firma ZETOR rozszerzyła swój portfel produktów o 6 modeli i pokrywa segment mocy od 40 aż do 160 koni.

- Nowe traktory są małe i lekkie, łatwiej z nimi manipulować, niż z większymi maszynami. Znajdą zastosowanie w uprawach rolnych, ogrodnictwie, ale również w stajniach i innych ciasnych przestrzeniach, oczywiście również w służbach komunalnych, gdzie doskonale sprawdzi się ich zwrotność - dodaje Lukáš Krejčíř na temat nowych modeli. Klienci mogą maszyny zamawiać już teraz a pierwsze traktory będą dostarczane klientom w marcu 2018 roku.
 
Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło: