| Autor: zetor

ZETOR prezentuje swe maszyny na całym świecie. Nowy MAJOR HS i FORTERRA HD hitami

ZETOR, europejski producent traktorów, ma za sobą pełny wydarzeń początek roku. Aktualne modele traktorów, nowy MAJOR HS i zmodernizowaną FORTERRĘ HD przedstawił w pierwszych dwóch miesiącach roku w Wielkiej Brytanii, na Ukrainie, na Węgrzech i za oceanem w amerykańskim Kentucky.

ZETOR prezentuje swe maszyny na całym świecie. Nowy MAJOR HS i FORTERRA HD hitami
Zetor na światowych targach
 
Swój noworoczny tour rozpoczął ZETOR w brytyjskim Peterborough na największej międzynarodowej wystawie w Brytanii LAMMA 2017. Właśnie na wyspach przeżył premierę światową MAJOR HS, brytyjscy goście mogli też zapoznać się z pozostałymi modelami z oferty marki ZETOR, przedstawiono też zmodernizowane linie FORTERRA i PROXIMA.
 
Pod koniec stycznia ZETOR kontynuował tournee zmierzając na wschód, na Węgry. W targach rolniczych AGROmashEXPO marka ZETOR uczestniczy już 21 lat. Węgierska publiczność była więc drugą w kolejności, która mogła zobaczyć model MAJOR HS. Na wschód Europy ZETOR wrócił też w drugiej połowie lutego. Na Agro Animal Show w Kijowie wszystkie współczesne maszyny ZETOR przedstawił ukraiński dystrybutor Agro-Temp. Goście targów mogli zapoznać się z modelami CRYSTAL 160, FORTERRA HD 150, FORTERRA 135, PROXIMA Plus 110 lub MAJOR 80.
 
Ostatnim przystankiem w ramach prezentacji nowych maszyn firmy ZETOR były amerykańskie targi National Farm Machinery Show (NFMS) odbywające się co roku w mieście Louisville w Kentucky. ZETOR na targach za pośrednictwem przedstawicielstwa - spółki córki ZETOR NORTH AMERICA przedstawił wszystkie maszyny zmodernizowanej linii FORTERRA, łącznie z do tej pory najbardziej sofistykowaną maszyną FORTERRA HD. Na targach można było obejrzeć też inne modele z oferty marki ZETOR – między innymi traktory PROXIMA, PROXIMA POWER i MAJOR. Oprócz traktorów ZETOR w Kentucky wystawiał też agregacje w ramach ZETOR SYSTEM.
 
- Targi są dla nas najlepszą okazją do jak najbliższego kontaktu z klientami i ich potrzebami na wszystkich rynkach. Za pośrednictwem naszych afiliacji i sieci lokalnych dystrybutorów udaje się nam to bardzo dobrze, a marka ZETOR utkwiła w pamięci szerokiego spektrum klientów, którzy teraz już sami chcą wiedzieć, jakie innowacje i nowości dla nich przygotowujemy - podsumował efekty udziału w targach Robert Todt, dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu ZETOR TRACTORS a.s.
 
Zetor MAJOR HS

Nowa maszyna MAJOR HS rozszerza istniejącą linię modelową MAJOR, którą wprowadzono na rynek w 2013. Dzięki uniwersalności, odporności i niezawodności należy do najpopularniejszych w ofercie produktów marki ZETOR. Nazwa nowego traktora MAJOR HS rozszerzy linię modelową MAJOR, a istniejący model będzie nowo nosił nazwę MAJOR CL.
 
Zetor FORTERRA HD

FORTERRA HD jest najwyższym modelem serii FORTERRA, przynosi moc w zakresie od 127 do 147 koni, ma masywną konstrukcję, sprężynowe zawieszenie i wielofunkcyjny pulpit sterowniczy. FORTERRA HD posiada oszczędne silniki ZETOR z 16-zaworową głowicą, które powstały w ramach własnego rozwoju i produkcji oraz spełniają normę emisyjną STAGE IV (TIER IV). Niezależne testy potwierdziły, że silniki z rozwiązaniem emisyjnym STAGE IV przynoszą niższe zużycie paliwa w porównaniu z silnikami poprzedniej generacji, w zależności od wykonywanej pracy, o 15–20%.
 


Tagi:
źródło: