Kategorie
Zobacz również tu
-
Pistacjowy zawrót głowy
2025-04-29 -
Ceny skupu mleka w Polsce
2025-04-29 -
Ceny drobiu w Polsce (20.04.2025)
2025-04-29
Poznaj produkty
-
Opryskiwacze rolnicze 2500 ASH BH
2014-02-07 -
WAPNOVIT Nawóz płynny makroelementowy
2012-01-16 -
Węże i akcersoria do czyszczenia i zmywania
2013-04-18 -
Usługi rolnicze
2013-03-20 -
Agregat Uprawowy 2,4 M
2014-01-05 -
Nawozy i preparaty do roślin kwitnących
2013-02-26
Konferencja prasowa kampanii "Tradycja, jakość i europejski smak" w Ho Chi Minh City
W dniu 27 września odbyła się konferencja prasowa kampanii promocyjno-informacyjnej pt. "Tradycja, jakość i europejski smak".
Podczas spotkania przedstawiciele największych zakładów mięsnych w Polsce oraz Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego przybliżyli główne cele kampanii, walory europejskiego mięsa i jego przetworów oraz możliwości eksportowe polskich zakładów mięsnych.
Po uroczystym otwarciu konferencji przez Prezesa UPEMI, Wiesława Różańskiego głos zabrali specjaliści i eksperci oraz przedstawiciele polskich zakładów mięsnych.
Blisko 50ciu przedstawicieli wietnamskich mediów przybyło na spotkanie. Liczne wywiady i otwarta dyskusja niewątpliwie przybliżyła szczegółowe cele projektu, możliwości eksportowe Unii Europejskiej w tym także polskich zakładów mięsnych. Ta żywa dyskusja pozwoli zobrazować wietnamskim przedsiębiorcom i producentom europejski rynek mięsa, jego przetwory, a co najważniejsze przyczyni się do wzmocnienia współpracy pomiędzy krajami Unii Europejskiej, a Wietnamem.
