Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: kkj6

Konferencja pt.: „Promocja Polski – strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski na świecie”.

Dziś w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się konferencja pt „Promocja Polski-strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski w świecie”.

Konferencja pt.: „Promocja Polski – strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski na świecie”.

Celem konferencji jest analiza „kotwic promocyjnych” Polski – kluczowych wydarzeń, inicjatyw i okoliczności, które stwarzają szansę dla prezentacji światowej opinii publicznej przewag konkurencyjnych i atutów promocyjnych Polski, istotnych dla tworzenia pozytywnego, spójnego wizerunku Polski w świecie.

Pierwsza część Konferencji zostanie poświęcona minionym wydarzeniom, takim jak: EXPO 2010 w Szanghaju, Rok Chopinowski, Internationale Grune Woche Berlin 2011, ITB Berlin 2011. Poruszone zostaną także kwestie przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej, w szczególności strategii promocji kultury i promocji gospodarczej Polski. Druga część konferencji będzie dotyczyła m.in. oferty instytucji państwowych w budowie wizerunku i promocji Polski, podziału branżowego i administracyjnego kraju w odniesieniu do regionów kulturowych, turystycznych i biznesowych, a także wykorzystania potencjału miast i regionów w promocji marki „Polska”.

Wśród zaproszonych do wystąpień i debaty są m. in.: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Jan Borkowski, Poseł na Sejm RP Adam Szejnfeld, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Rafał Baniak, Prezes Agencji Rynku Rolnego Władysław Łukasik, Prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Sławomir Majman.

Podczas konferencji zorganizowane zostanie stoisko konsultacyjne ARR, gdzie dostępne będą nieodpłatne wydawnictwa informacyjne Agencji.

Na stronie www.terazpolska.pl, w godzinach 10:00-14:00 dostępna będzie transmisja internetowa „na żywo” z konferencji.

Źródło: http://www.arr.gov.pl/
Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!