Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: kkj6

Konkurs "Znak graficzny (logo) wraz z hasłem promującym podkarpacką żywność wysokiej jakości"

Unia Europejska od kilku lat wspiera grupy producentów żywności m.in. w działalności informacyjnej i promocyjnej na rzecz produktów wytwarzanych w ramach systemów jakości żywności. Agencja Rynku Rolnego jako agencja płatnicza UE realizuje w tym zakresie działania informacyjne i promocyjne na lata 2007-2013.

Konkurs

Jednym z działań promujących żywność wysokiej jakości wyprodukowaną w ramach systemów jakość jest zainicjowany przez Oddział Terenowy ARR w Rzeszowie konkurs na znak graficzny (logo) wraz z hasłem (sloganem) promujących podkarpacką żywność wysokiej jakości.

Konkurs będzie realizowany w szkołach średnich i zawodowych województwa podkarpackiego o profilu rolniczym, spożywczym i gastronomicznym w okresie od 1 lutego 2011 r. do 15 marca 2011 r.

 

Zobacz:


Źródło: http://www.arr.gov.p/
Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!