Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: redakcja3

Statuetka Pro Polonia Opulenta dla Agencji Rynku Rolnego!

25 kwietnia 2012 r. podczas „Forum 100” - Trzeciego Międzybranżowego Spotkania Kadry Zarządzającej Przemysłu Żywnościowego, Agencja Rynku Rolnego otrzymała wyróżnienie za działania na rzecz polskiej gospodarki żywnościowej oraz partnerstwo w programie edukacyjnym „Trzymaj formę!”

Statuetka Pro Polonia Opulenta dla Agencji Rynku Rolnego!

W imieniu Prezesa ARR statuetkę „Pro Polonia Opulenta – dla Polski dostatniej” odebrał Pan Lucjan Zwolak, z-ca Prezesa ARR.
 

Wyróżnienie „Pro Polonia Opulenta – dla Polski dostatniej” przyznawane jest przez Polską Federację Producentów Żywności osobom i instytucjom, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży żywnościowej.
 

Ideą „Forum 100” jest umożliwienie bezpośredniej wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami kadry kierowniczej stu największych firm żywnościowych, a przedstawicielami polskiego i europejskiego parlamentu, resortów gospodarki i rolnictwa w zakresie warunków funkcjonowania i rozwoju tej bardzo ważnej gałęzi gospodarki.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!