| Autor: deprezes

Rynek mięsa drobiowego - raport 2018

W Warszawie 12 czerwca 2018 r. BGŻ BNP Paribas wspólnie z Krajową Radą Drobiarstwa Izbą Gospodarczą przedstawił najnowszy raport na temat aktualnej sytuacji branży drobiarskiej. Co czeka polską branże drobiarską? Było jednym z podstawowych pytań.

Aby udać się do konkretnej części materiału video wystarczy  kliknąć w minuty, które poprzedzają dany temat, a następnie kliknąć w materiał video z ikoną "play" (taką jak w przykładzie z prawej strony).

 
Zapraszamy do zapoznania się raportem 2018 - Rynek mięsa drobiowego oraz debatą, w której udział wzięli Łukasz Dominiak - Dyrektor Generalny - Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza, Bartosz Urbaniak - szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę, Magdalena Panasiuk-Krasińska - Wiceprezes SuperDrob S.A., Aleksandra Porada - Ekspert ds. bezpieczeństwa żywności i weterynarii Krajowa Rady Drobiarstwa-Izby Gospodarczej 

00:01:19 Prezentacja Bartosz Urbaniak szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę

00:21:00 Prezentacja Łukasz Dominiak - Dyrektor Generalny

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!