| Autor: redakcja1

Pomoc finansowa w formie dopłat do częściowej spłaty kapitału kredytów na zakup użytków rolnych przez młodych rolników

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, informuje o możliwości ubiegania się o pomoc finansową w formie dopłat do częściowej spłaty kapitału kredytów na zakup użytków rolnych przez młodych rolników.

Pomoc finansowa w formie dopłat do częściowej spłaty kapitału kredytów na zakup użytków rolnych przez młodych rolników
W dniu 7 października 2020 r. na internetowej platformie aplikacyjnej Agencja udostępni współpracującym bankom na 2020 r. środki na dopłaty do częściowej spłaty kapitału kredytów na zakup użytków rolnych przez młodych rolników (z linii MRcsk).
 
Łączna pula środków na dopłaty do częściowej spłaty kapitału kredytów wynosi 30 mln zł.
 
O kredyty z częściową spłatą kapitału na zakup użytków rolnych przez młodych rolników zainteresowani mogą ubiegać się w bankach współpracujących tj.: Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych i współpracujących Bankach Spółdzielczych oraz w bankach BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A. oraz Krakowskim Banku Spółdzielczym i Banku Spółdzielczym w Brodnicy.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!