Wizyta w Biurze Powiatowym ARiMR

Podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk odwiedził 11 kwietnia pułtuskie Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wizyta w Biurze Powiatowym ARiMR
Wizyta miała charakter roboczy. Podczas rozmów z kierownikiem biura Stanisławem Guzelem oraz pracownikami poruszono praktyczne kwestie związane z przyjmowaniem wniosków w bieżącej kampanii o płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego.
 

Wiceminister stwierdził , że współpraca Biura Powiatowego ARiMR z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego w Pułtusku oraz z przeszkolonymi pracownikami poszczególnych gmin, daje pozytywne efekty co do poprawności wypełnianych dokumentów.
 

Podczas spotkania omówiono także potrzebę lepszego informowania rolników o możliwościach korzystania z programów rolno środowiskowych.
 

Tadeusz Nalewajk podziękował pracownikom pułtuskiego biura za sprawne rozpoznawanie złożonych wniosków o wsparcie finansowe i życzył zadowolenia z dobrej współpracy z rolnikami.

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!