Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2015

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Turniej Precyzyjny Gospodarz w 2015 roku przeszedł do historii. Każdej z eliminacji tegorocznej...

Turniej Precyzyjny Gospodarz w 2015 roku przeszedł do historii. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się w Lublinie, Poznaniu, Kamieniu Śląskim, Minikowie, Wilkowicach i Kowalewie Pomorskim towarzyszyły niezmiennie wysokie emocje. Przypomnijmy to sobie jeszcze raz!


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Precyzyjny Gospodarz 2015
 
W tym roku w porównaniu do poprzednich edycji zmieniła się sama formuła konkursu. Wcześniej zawodnicy musieli stawić czoła ciągnikowi z przyczepą i przejechać nim po torze w kształcie łuku podobnego do egzaminu na prawo jazdy.

Jednak ze względu na rosnące z roku na rok zainteresowanie, a także propozycje i sugestie uczestników oraz ich chęć zmierzenia się z "czymś nowym", w bieżącym sezonie zasady turnieju odbiegły znacznie od poprzednich trzech edycji. Tym razem łuk został zastąpiony torem sprawnościowym, a ciągnik z przyczepą rozdzielone. Ciągnik Zetor otrzymał tura, a wolnostojąca przyczepa Metal-Fach posłużyła jako "gwóźdź programu".

 
W bieżącym sezonie gospodarze mieli za zadanie wyruszyć ciągnikiem z punktu "A" do punktu "B" oraz wrócić do pierwotnej pozycji.

Z wyznaczonego miejsca na torze należało zabrać turem belę siana i odstawić na przyczepę Metal-Fach - odległą o kilka metrów od punktu "A". Stamtąd trzeba było wycofać ciągnikiem na wyznaczone pole i ruszyć z powrotem po belę z przyczepy. Z tego miejsca wystarczyło już tylko wrócić do punktu wyjściowego, rozładować siano i zaparkować ciągnikiem w pierwotnym miejscu.

 
Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii. Niejeden zatem gospodarz zdecydował się na pokonanie toru na wstecznym biegu, co jak się okazało, znacznie skróciło czas przejazdu.
 
Zgodnie z regulaminem do konkursu mogli przystąpić tylko Ci gospodarze, którzy posiadali prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.
 
Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.
 
W 2015 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wyłonił dwunastu zwycięzców, po dwóch z każdej miejscowości, w której organizowane były zawody. Sobotnim i niedzielnym laureatom zagwarantowane zostały aparaty fotograficzne i garść gadżetów przygotowanych przez naszą redakcję i współorganizatorów: Bank BGŻ BNP Paribas, firmę Metal-Fach i Zetor Polska.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3 4 5 6 7

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +9 pkt. razem głosów: 9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl