Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Precyzyjny Gospodarz 2014. Nowe zasady, niezmiennie wysokie emocje

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Już w maju podczas targów AGRO-FARMA w Kowalewie Pomorskim ruszą pierwsze eliminacje zmagań o...

Już w maju podczas targów AGRO-FARMA w Kowalewie Pomorskim ruszą pierwsze eliminacje zmagań o miano Precyzyjnego Gospodarza 2014 roku. W tym roku konkurs będzie przebiegał z nieco zmienionymi, bardziej atrakcyjnymi, zasadami.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Pierwsza i druga edycja konkursu cieszyła się sporym zainteresowaniem Gospodarzy. W związku z tym, Redakcja Portalu Gospodarz.pl wraz ze współorganizatorami postanowiła zwiększyć liczbę osób, które będą miały okazję wziąć udział w zmaganiach. Do tej pory w każdej eliminacji zasiąść za kierownicą ciągnika mogło 10 osób. W tym roku zwiększamy tę liczbę do 30 zawodników. W przeciągu jednego weekendu w szranki zmagań o miano Precyzyjnego Gospodarza będzie więc mogło stanąć aż 60 osób!

W 2014 roku Precyzyjnym Gospodarzem zostanie osoba, która w jak najkrótszym czasie pokona tor w kształcie łuku, podobny do tego jaki trzeba przejechać podczas egzaminu na prawo jazdy. Do Waszej dyspozycji ponownie oddamy ciągnik marki Zetor z przyczepą firmy Metal-Fach.


Zobacz podsumowanie konkursu Precyzyjny Gospodarz 2013

Dużej modyfikacji uległy podstawowe wymogi umożliwiające wzięcie udziału w konkursie. Przede wszystkim nie trzeba już wylegitymować się prawem jazdy kategorii T, należy jednak posiadać minimum podstawowe uprawnienia do kierowania pojazdami czterokołowymi. Postanowiliśmy także bardziej uelastycznić podejście do trzeźwości. W 2014 roku zgodnie z polskim prawem granica dopuszczalnego poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu została przesunięta do poziomu 0,2 promila.

Osoby nie posiadające żadnych uprawnień do kierowania pojazdami oraz będące pod wpływem środków odurzających lub alkoholu (powyżej 0,2 promila w wydychanym powietrzu) nie zostaną dopuszczone do turnieju.

Wraz ze zwiększającym się z edycji na edycję poziomem konkursu ważną zmianą będzie także maksymalny czas przejazdu osoby biorącej udział w zmaganiach. W tym roku postanowiliśmy go skrócić do 5 minut. Na placu boju pozostaną zatem jedynie najlepsi! Rekord trasy należy do Jonasza Glapiaka, który w 2013 roku wygrał zmagania w Wilkowicach z czasem 1:35:93.

Zmianie uległa również nagroda rzeczowa w konkursie. W 2014 roku zwycięzca każdej z eliminacji poza wycieczką do fabryki Zetor w Czechach otrzyma aparat fotograficzny. Dla osób, które zajmą pozostałe miejsca tradycyjnie przygotowaliśmy garść gadżetów Portalu Gospodarz.pl i współorganizatorów. Szykujemy też dodatkowy konkurs dla zwycięzców całorocznych zmagań, ale o szczegółach inicjatywy poinformujemy w późniejszym terminie.

Zobacz także: Precyzyjni Gospodarze z wizytą w fabryce Zetor w Czechach

Trzecia edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz” organizowanego przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl będzie składać się z 8 eliminacji (sobota + niedziela), które odbędą się przy okazji 4 imprez:
 • 10-11 maja AGRO-FARMA Kowalewo Pomorskie (Kujawsko-Pomorskie)
 • 14-15 czerwca OPOLAGRA Kamień Śląski (Opolskie)
 • 23-24 sierpnia ROLTECHNIKA Wilkowice (Wielkopolskie)
 • 25-26 październik AGRO-PARK Lublin (Lubelskie)
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Precyzyjny Gospodarz w 2014 roku. Zapisać możecie się poprzez formularz online lub na stoisku podczas targów.


Przejdź na następną stronę by zobaczyć plakat konkursu...

1 2

Google+


źródło:

Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +26 pkt. razem głosów: 26
2014-04-17 08:39:57, napisał: minister_kopek

O zaczynamy kolejną edycję? może w tym roku mi się uda przejechać Zetorem, w zeszłym roku niestety za dużo było chętnych na to.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki

  Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im....
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl