| Autor: redakcja6

"Precyzyjny Gospodarz" na KWZH w Poznaniu - podsumowanie

Centrum Poznania, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych - to tutaj w miniony weekend wyłoniono kolejnych "Precyzyjnych Gospodarzy" w ramach kolejnych tegorocznych eliminacji.
Precyzyjny Gospodarz na KWZH w Poznaniu

Czwarty sezon turnieju "Precyzyjny Gospodarz" wystartował pełną parą. Po pierwszych tegeorocznych zmaganiach w Lublinie turniej po raz pierwszy zagościł do Poznania. Druga odsłona tegosezonowych zawodów odbyła się 16 i 17 maja 2015 r. podczas Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu. 

Do przygotowanego przez Redakcję Gospodarz.pl wspólnie z firmą Zetor Polska, Metach-Fach i Bankiem BGŻ, zgłosiło się sporo chętnych osób, natomiast ograniczenia czasowe spowodowały, iż do turnieju przystąpiło zarówno w sobotę jak i niedzielę po dziesięcioro zawodników.

Zasady turnieju "Precyzyjny Gospodarz"

Nie wszyscy zainteresowani mogli jednak wziąć udział w konkursie. Zgodnie z regulaminem, do turnieju przystąpili tylko Ci gospodarze, którzy posiadali prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Warto podkreślić, iż do sobotnich zmagań zakwalifikowała się przedstawicielka płci pięknej. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie startując w konkursie.
 

Tuż po krótkiej instrukcji głównego sędziego, zgodnie z kolejnością zapisów, wystartowali pierwsi śmiałkowie. Do walki o miano precyzyjnego motywował dodatkowo Dj Artur z firmy Events Entertinment oraz rodziny uczetników, które kibicowały swoim faworytom.
 

Do dyspozycji uczestników oddany został ciągnik Zetor wyposażony w TUR. Zestawem tym należało przenieść belę siana na przyczepę Metal-Fach, cofnąć na wyznaczone miejsce, powrócić po belę z przyczepy, odstawić ją na pierwotne miejsce i zaparkować ciągnik. Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii. Niejeden zatem gospodarz zdecydował się na pokonanie toru na wstecznym biegu, co jak się okazało, znacznie skróciło czas przejazdu.
 

Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie. Należy zaznaczyć, iż w sobotę dwóch spośród wszystkich uczestników, a w niedzielę aż trzech - pokonało tor bez przejechania linii lub popełnienia jakichkolwiek innych błędów.

Najbardziej precyzyjnych śmiałków uhonorowaliśmy zestawem nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ i Redakcję Gospodarz.pl. W sobotę aparat fotograficzny, zestaw do grillowania oraz wiele innych atrakcyjnych gadżetów otrzymał Pan Michał Popławski (czas 3:58:17), natomiast w niedzielę - Pan Dariusz Kąciak (4:26:89). Serdecznie gratulujemy!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotnich i niedzielnych zmagań.

Pełną listę uczestników biorących udział w "Precyzyjnym Gospodarz" podczas KWZH w Poznaniu, prezentujemy na następnej stronie. A już dziś zapraszamy do zapisów do kolejnych zmagań, które odbędą się podczas Targów OPOLAGRA w Kamieniu Śląskim.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!