| Autor: mikolaj

Trzeci numer Informatora Gospodarz.pl

Gospodarze, Czytelnicy Portalu Gospodarz.pl, jest nam miło zaprezentować Wam trzeci numer Gospodarz.pl Informator.

Trzeci numer Informatora Gospodarz.pl
W zimowo-wiosennym wydaniu Informatora pragniemy zaprosić do lektury m.in. wynikowych szacunków zbiorów zbóż i rzepaku oraz do zapoznania się z porównaniem grudniowych cen pszenicy w latach 2008-2013. Ponadto spośród zaprezentowanych treści zachęcamy do zapoznania się zasadami obowiązkowej integrowanej ochrony roślin, obowiązującej od stycznia br. oraz podsumowaniem rynku ciągników rolniczych w 2013 roku. W ramach relacji z targów przygotowaliśmy dla Was informacje z III Forum Grup Producentów Rolnych oraz z CAVALIADY 2013 w Poznaniu.

Szczególnej uwadze Czytelników polecamy zakładkę Gospodarz.pl, w której przygotowaliśmy konkursowy zarys działań na 2014 rok. Zobaczcie jakie atrakcje czekają na Was w nadchodzącym roku.

W materiale zamieściliśmy także listę 30 produktów, które w tym roku sięgnęły po Złoty Medal tegorocznych Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa.

Warto pamiętać, iż treści zawarte w Informatorze Gospodarz.pl stanowią jedynie niewielki wycinek materiałów, które regularnie dodajemy na naszym Portalu. Zapraszamy do codziennych odwiedzin www.gospodarz.pl, gdzie znajdziecie aktualne wiadomości rolnicze z kraju i ze świata.

O Gospodarz.pl
Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas imprez targowych. Najbliższa okazja już w czasie POLAGRA-PREMIERY 2014.

Kliknij w grafikę by przejść do czytelni i pobrać trzeci numer Informatora Gospodarz.pl


 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!