| Autor: redakcja1

Turniej „Precyzyjny Gospodarz” w Minikowie

Już w ten weekend w Minikowie, w województwie kujawsko-pomorskim podczas targów AGRO-TECH, każdy posiadający prawo jazdy będzie miał okazję do wzięcia udziału w turnieju „Precyzyjny Gospodarz”.

Turniej „Precyzyjny Gospodarz” w MinikowieWięcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"
Niniejszy turniej jest zorganizowany przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl przy współpracy Banku BGŻ, firmy Zetor Polska oraz AGRO-TECH Minikowo.
 
Podczas trwających targów rolniczych AGRO-TECH w Minikowie odbędzie się pierwsza edycja tego turnieju. Do wygrania będzie nawigacja wraz z nagrodą niespodzianką. Jednakże aby wygrać należy w jak najkrótszym czasie pokonać tor sprawnościowy mający kształt takiego łuku, jaki trzeba pokonać podczas egzaminu na prawo jazdy. Do dyspozycji będzie ciągnik Zetor Proxima 90 plus z przyczepą jednoosiową.
 
Każdy chętny do udziału w turnieju musi posiadać ważne prawo jazdy i nie może być pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających w trakcie trwania konkursu.
 
Niemniej jednak, żeby przystąpić do konkursu należy się zarejestrować na stronie www.gospodarz.pl/turniej lub bezpośrednio na stoisku portalu Gospodarz.pl - rząd 37 stanowisko nr 246.
 
I Ty możesz zostać precyzyjnym Gospodarzem!
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!