Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Agro Akademia Banku BGŻ BNP Paribas w Wielkopolsce

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Trwa trzecia edycja Agro Akademii Banku BGŻ BNP Paribas, w ramach której specjaliści z...

Trwa trzecia edycja Agro Akademii Banku BGŻ BNP Paribas, w ramach której specjaliści z różnych dziedzin dzielą się wiedzą przydatną w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Zaproszenie do udziału kierowane jest zarówno do dotychczasowych, jak i potencjalnych klientów Banku z sektora agro. Ostanie z siedmiu spotkań zaplanowanych w bieżącym cyklu odbędzie się 13 marca br. w Hotelu Remes w Opalenicy.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W ramach Agro Akademii chcemy dotrzeć do jak największej liczby naszych obecnych i potencjalnych klientów, żeby dzielić się wiedzą o prowadzeniu biznesu w branży rolnej. To także platforma spotkań i wymiany doświadczeń. Networking jest ważny w każdej branży. Jesteśmy za półmetkiem tegorocznej edycji i możemy powiedzieć, że jest ona równie udana, co dwie poprzednie, w których udział wzięło ponad 1000 przedsiębiorców – mówi Maciej Piskorski, Dyrektora Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.
 
Tematyka bieżącej edycji Agro Akademii poświęcona jest głównie innowacjom w zarządzaniu gospodarstwem, z wykorzystaniem rolnictwa zrównoważonego. Podczas spotkań współpracujący z Bankiem eksperci z różnych dziedzin, dzielą się wiedzą o wybranych aktualnych tematach dotyczących polskiego rolnictwa.
 
Poruszane są m.in. kwestie związane z racjonalnym inwestowaniem oraz analizą przychodów i kosztów w gospodarstwach stosujących innowacyjne rozwiązania technologiczne w produkcji rolnej. Pojawia się temat związany z określeniem opłacalności rolnictwa zrównoważonego, ale z zastosowaniem rolnictwa precyzyjnego.
 
Mając również na uwadze tegoroczne zmiany w systemie płatności obszarowych, na spotkaniach eksperci z ARiMR dzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi e-wniosków, które rolnicy niebawem będą zobligowani wypełniać. To bardzo gorący temat, co potwierdza atmosfera dotychczasowych spotkań podczas panelu dyskusyjnego i rozmów kuluarowych, poświęconych w dużej mierze właśnie temu tematowi. Nie brakuje w programie innego,  aktualnie ważnego tematu związanego z umowami kontraktacyjnymi, które są obowiązkowe dla większości rolników.
 
Cieszący się uznaniem podczas ubiegłych edycji blok tematyczny dotyczący rozwoju osobistych umiejętności ogólnych, m.in. z zakresu negocjacji, komunikacji w biznesie itp., jest  kontynuowany w tym roku  w formie poradnika „obsługi” urzędników.
 
Zaproszenie skierowane jest do rolników zainteresowanych udziałem w spotkaniach w ramach Agro Akademii. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl