| Autor: kkj6

Algieria - targi Djazagro w Algierze 11-14 kwietnia br.

Serdecznie zachęcamy przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z partnerami algierskimi i wejściem na rynek algierski do skorzystania z możliwości zaprezentowania oferty swojej firmy w postaci informacji i materiałów reklamowych oraz próbek produktów na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Algierze podczas najważniejszych targów spożywczych w Algierii - Międzynarodowym Salonie Przemysłu Spożywczego Djazagro - odbywających się po raz dziewiąty w dniach 11-14 kwietnia br. w Algierze.

Algieria - targi Djazagro w Algierze 11-14 kwietnia br.

Targi te stanowią doskonała okazję do poszerzenia kontaktów biznesowych w tym regionie. Więcej informacji na temat Djazagro można znaleźć na stronie internetowej WPHI w Algierze:


http://alger.trade.gov.pl/pl/kalendarium/detail/y,2011,article,2723,DJAZAGRO_2011_-_9_Miedzynarodowe_Targi_Przemyslu_Rolno-Spozywczego_Algier_11-14_kwietnia_2011.html


lub na na stronie internetowej targów:


http://www.djazagro.com/

 

Zainteresowane firmy prosimy o przesłanie pocztą kurierską z kilkudniowym wyprzedzeniem, co najmniej 2-3 dniowym, uwzględniając, że w Algierii piątek jest dniem wolnym od pracy Państwa folderów reklamowych, najlepiej w języku arabskim, francuskim lub angielskim oraz próbek produktów na adres WPHiI w Algierze:

 

Jarosław Jaroszewicz


Radca, kierownik WPHI w Algierze
4 ter, rue Rabah Bourbia - Boite postale N. 148
16606 EL Biar – ALGER


ALGIERIA

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Agnieszką Chudzik z Biura Współpracy Międzynarodowej, tel. 22 – 661 73 87 lub przesłanie e-maila na adres: eksporter@arr.gov.pl

Źródło: http://www.arr.gov.pl/


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!