| Autor: redakcja1

Bank BGŻ BNP Paribas na AGRO SHOW 2016

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w XVIII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW, która odbędzie się od 23 do 25 września 2016 r. w Bednarach k. Poznania.

Bank BGŻ BNP Paribas na AGRO SHOW 2016

BGŻ BNP Paribas na AGRO SHOW 2016

Jako lider w finansowaniu Agrobiznesu Bank BGŻ BNP Paribas od lat  jest obecny na największym rolniczym wydarzeniu w Polsce. W tym roku Bank zaprasza na stoisko zlokalizowane w sektorze C pod nr 290/291. Oprócz prezentacji oferty bankowej i możliwości porozmawiania z doradcami na tematy związane z finansowaniem rolnictwa,  na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje. 
 
Podczas Agro Show na przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 100 m2 będzie również spółka BNP Paribas Leasing Solutions, która oferuje profesjonalne rozwiązania finansowe dla dostawców środków trwałych i jest liderem w finansowaniu maszyn rolniczych od 2010 roku.
 
Na targach Agro Show Bank po raz pierwszy zaprezentuje magazyn „Agro Kurier” o charakterze informacyjno-lifestyle’owym, przygotowany przez ekspertów bankowych. Wydawnictwo będzie zawierać artykuły branżowe i ciekawostki z sektora agro. Do pierwszego numeru, dostępnego na targach będzie dołączony specjalny kupon konkursowy, który daje szansę na nagrodę, jaką jest profesjonalny wywiad i sesja zdjęciowa opublikowana w drugim numerze „Agro Kuriera”.
 
AGRO SHOW to największa, kompleksowa rolnicza impreza plenerowa w Europie, miejsce prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych, oferty producentów nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Organizatorzy spodziewają się, że podczas tegorocznej wystawy swoją ofertę dla blisko 150 tys. zwiedzających zaprezentuje ponad 800 wystawców.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!