| Autor: redakcja6

FERMA 2014 już w ten weekend!

XIV Międzynarodowe Targi FERMA Bydła oraz XVII Międzynarodowe Targi FERMA Świń i Drobiu odbędą się już w najbliższy weekend, w dniach od 28 lutego do 2 marca 2014 roku, w łódzkiej Hali ATLAS ARENA.

FERMA 2014 już w ten weekend!
Łódź po raz trzeci będzie gospodarzem Targów FERMA. Natomiast pierwszy raz organizatorem tego wydarzenia będzie firma DLG AgroFood Sp. z o.o., która od 2012 roku wspierała merytorycznie pomysłodawcę połączenia Tragów TERMA Bydła i FERMA Świń i Drobiu – pana Stanisława Brodziaka, jako partner strategiczny.
 
Jak co roku, również i tym razem, teren wystawowy będzie dostępny dla zwiedzających od piątku aż do niedzieli w godzinach od 10:00 do 17:00 (w piątek i sobotę) oraz od 10:00 do 15:30 (w niedzielę).

Inicjatorzy imprezy zapewnili zwiedzającym możliwość wyboru opcji wstępu na teren Hali Atlas Arena. Osoby, które skontaktują się wcześniej z organizatorami bądź samodzielnie pobiorą i wydrukują kupony, otrzymają upoważnienie do bezpłatnego wejścia na teren targów (kliknij by przejść na stronę targów). Z kolei dla tych, którzy w dzień targów przybędą bez karty wstępu, bilety będą dostępne w kasie w cenach: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).
W tym roku na Targach FERMA 2014 spodziewanych jest ponad 30 000 zwiedzających, którzy na terenie 10 000 m2 będą mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy.
  Tradycyjnie, całość wydarzenia uświetnią wykłady oraz konferencje naukowo-techniczne, które wpisały się już w 17-letnię historię imprezy. W trakcie wystawy wygłoszonych zostanie blisko 50 referatów dotyczących aktualnych zagadnień z rynku trzody chlewnej, drobiu i bydła. Wśród wybilnych prelegentów znajdą się takie znamienności jak: prof. Z. Kowalski, prof. Z. Pejsak, prof. J. Twardoń, prof. A. Rutkowski, czy prof. W. Nowak, prof. dr hab. Henryk Grodzki i prof. dr hab. Piotr Goliński.

  Wszystkich Gospodarzy zapraszamy także do odwiedzenia naszego stoiska (A 20 - przy salach wykładowych), gdzie będzie można wrzucić swój kupon w konkursie "Zbiornik Gospodarza" (czytaj więcej o konkursie) oraz rzecz jasna porozmawiać z Redaktorami Portalu. Do Łodzi podobnie jak na Polagra-Premiery zabierzemy także nasze firmowe gadżety
  , do których obejrzenia i nabycia zapraszamy już teraz.

  Targi FERMA 2014 to także doskonała okazja by zrobić zdjęcie do konkursu "Targi okiem Gospodarza", o których więcej dowiesz się klikając tutaj.

   
  Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć szczegółowy program konferencji oraz mapki targów
  Tagi:
  źródło:

  Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

  Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!