| Autor: redakcja1

Już jutro rozpoczną się największe targi rolnicze w południowej Polsce!

W dniach 15-17 czerwca bieżącego roku, w Kamieniu Śląskim niedaleko Opola w gminie Gogolin, odbędzie się już IX edycja Targów Rolnych Opolagra.

Już jutro rozpoczną się największe targi rolnicze w południowej Polsce!
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"Głównym organizatorem tej imprezy jest DLG AgroFood Poznań, należąca do DLG – Niemieckiego Stowarzyszenia Rolników, posiadającego ponad 100-letnie doświadczenie w branży rolniczej.
 
Opolagra jest wiodącą wystawą rolniczą w tym rejonie kraju. Podczas tej edycji swoją ofertę przedstawią wiodące firmy w takich obszarach jak maszyny i urządzenia rolnicze, nawozy i środki ochrony roślin, technika leśna, zwierzęta hodowlane, budynki inwentarskie, pasze i dodatki paszowe, medycyna weterynaryjna i wiele innych.
 
Liczne konkursy, pokazy prac maszyn, wystawy zwierząt, warsztaty, czy seminaria, oto co czeka każdego uczestnika. W związku z tym będzie można zobaczyć i zarazem porównać pracę maszyn, a także przekonać się jak zachowuje się opryskiwacz podczas przejazdu przez tor przeszkód.
 
Każdy ze zwiedzających będzie miał okazję do samodzielnego przetestowania ciągników, ładowaczy czołowych oraz ładowarek teleskopowych na specjalnie przygotowanym do tego torze.
 
Również ekipa portalu Gospodarz.pl będzie obecna na tych targach by na bieżąco śledzić i relacjonować to co się tam będzie działo, a będzie tego naprawdę dużo. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska o numerze A102 i podzielenia się uwagami czy sugestiami. Z kolei tych, którzy nie będą mogli przybyć osobiście zapraszamy na relację foto już niebawem.

Zobacz co działo się w zeszłym roku.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!