| Autor: mikolaj

MAZURSKIE AGRO SHOW już 13 lutego

Już niedługo najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski - wystawa maszyn rolniczych MAZURSKIE AGRO SHOW. W 2016 roku wystawa odbędzie się w dniach od 13 do 14 lutego.

MAZURSKIE AGRO SHOW już 13 lutego

MAZURSKIE AGRO SHOW

Nowa nazwa imprezy bezpośrednio nawiązuje do cyklu cieszących się uznaniem w branży Międzynarodowych Wystaw Rolniczych AGRO SHOW i ZIELONE AGRO SHOW, organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
Ubiegłoroczna wystawa niewątpliwie okazałą się sukcesem. Na powierzchni ponad 10 000 m2 swoją ofertę przedstawiło ponad 100 wystawców reprezentujących blisko 150 polskich i zagranicznych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Wystawę odwiedziło blisko 19 000 zwiedzających.

Zobacz podsumowanie ARENA AGRO Ostróda 2015

- Nasza pozytywna ocena ubiegłorocznej wystawy w dużej mierze opiera się na opiniach wystawców, które zostały przez nich do nas skierowane w trakcie jak i  już po wystawie. Wynika z nich jednoznacznie, że wystawa w województwie warmińsko – mazurskim jest potrzebna. Bardzo duża ilość zwiedzających jest tego najlepszym dowodem. W opinii wystawców byli to konkretni klienci, którzy przyjechali na wystawę z określonymi potrzebami szukając konkretnych rozwiązań. Odpowiednia jest również pora, czyli termin przed sezonem, kiedy rolnicy mają nieco więcej czasu i na spokojnie mogą zapoznać się z ofertami dealerów czy dokonać zakupów przed rozpoczęciem prac w polu - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
Formuła wystawy sprawdziła się w zeszłym roku, dlatego w obecnej edycji organizator nie przewiduje rewolucyjnych zmian. Nadal będzie to wystawa głównie nastawiona na dealerów maszyn i urządzeń rolniczych z regionu północno-wschodniej Polski. Na plus zmienią się możliwości ekspozycji ofert. Dzięki temu, że w obiekcie Expo Arena do dyspozycji jest nowa, większa hala, oddana do użytku wiosną 2015 roku, wystawa odbędzie się na większej powierzchni, przez co warunki dla wystawców i zwiedzających będą jeszcze bardziej komfortowe. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych tak jak w przypadku innych organizowanych przez siebie imprez przygotowała program dofinansowania przyjazdów grupowych, co oznacza, że grupy zorganizowane mogą liczyć na zwrot części kosztów związanych z podróżą.
 
Będzie to jedyna tak kompleksowa wystawa rolnicza organizowana w 2016 toku w województwie warmińsko-mazurskim. Na Wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu – zaprezentują oni rolnikom swoją najnowszą ofertę w przede dniu nowego sezonu. W sumie oferty zaprezentuje blisko 150 wystawców.
 
MAZURSKIE AGRO SHOW odbędzie się w Ostródzie w dniach 13-14 lutego 2016 roku. Ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00.

Wstęp wolny dla zwiedzających, bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę.

 


Tagi:
źródło: