| Autor: redakcja1

Najwspanialsze okazy zwierząt tylko na KWZH!

XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która trwać będzie w dniach 5-7 maja 2017 roku w Poznaniu dla wszystkich jej uczestników stanie czasem naprawdę intensywnej pracy. Wystawa odbywająca się w cyklu dwuletnim, to wielkie święto dla hodowców i długo wyczekiwane wydarzenia także przez szeroką publiczność zainteresowaną podziwianiem najwspanialszych okazów zwierząt.

Najwspanialsze okazy zwierząt tylko na KWZH!
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"KWZH 2017

Trzy dni XXVIII Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych będą dla jej uczestników niezwykle inspirujące.

– Liczymy, że atmosfera Wystawy zmobilizuje wystawców oraz odwiedzających do przeprowadzenia wielu rozmów biznesowych, które w przyszłości zaowocują wymiernymi korzyściami dla firm – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu.
 
Ocena zwierząt, pokaz nowości
 
XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych przyciąga hodowców z całej polski największą w kraju oceną zwierząt, czempionatami i wiceczempionatami przyznawanymi w różnych kategoriach, prezentacją nowości, maszyn i urządzeń niezbędnych do hodowli. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się także wyposażeniu budynków inwentarskich.
 
W tym roku program Wystawcy wzbogacą również wykłady, seminaria, kiermasz żywności tradycyjnej i regionalnej oraz wiele akacji dla dzieci. Tegoroczna ekspozycja zostanie zlokalizowana

w pięciu pawilonach: 1, 2, 3, 3A i 4, które będą podzielone tematycznie. Na długiej liście zwierząt, które zawitają do Poznania znajduje się bydło mleczne, bydło mięsne, trzoda chlewna, rasy rodzime, drób, zwierzęta futerkowe, ryby słodkowodne, konie, kozy, pszczoły, owce i inne.

Zobacz co działo sie podczas KWZH 2015

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: