Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Opolagra – największe targi w południowej Polsce

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 12-14 czerwca 2015 r. po raz XII-ty odbędzie się największa regionalna wystawa...

W dniach 12-14 czerwca 2015 r. po raz XII-ty odbędzie się największa regionalna wystawa rolnicza w Polsce – Opolagra.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Opolagra 2015

W 2014 Opolagrę odwiedziła rekordowa liczba 49.000 zwiedzających, którzy podziwiali stoiska ponad 430 wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej okazale.

Opolagra to uczta dla pasjonatów techniki rolniczej. Mogą oni nie tylko obejrzeć maszyny na stoiskach, ale również testować je na ponad 20 torach. Setka maszyn pracujących w polu tworzy na Opolagrze widowisko o niesłabnącej popularności. Tradycyjnie przez wystawę przeparadują najbardziej zaawansowane technologicznie ładowarki teleskopowe, które później prezentowane będą na ringu.

(kliknij, aby powiększyć...)

Organizator planuje w tym roku nowe atrakcje, między innymi pokaz zastosowania dronów w rolnictwie precyzyjnym.

Na ringu zaprezentuje się 100 sztuk bydła mlecznego, odbędzie się wycena najpiękniejszych zwierząt, malowniczy konkurs młodych hodowców, jak i pokaz pracy i wydajności paszowozów. W ramach konkursu Opolagry można z kolei wygrać rozsiewacz AMAZONE. Te i inne atrakcje już 12-14 czerwca na lotnisku w Kamieniu Śląskim. 


(kliknij, aby powiększyć...)

"Precyzyjny Gospodarz" na Opolagrze 2015

Targi OPOLAGRA 2015 będą także szansą do przetestowania ciągnika marki Zetor zaopatrzonego w TUR'a na torze sprawnościowym w ramach turnieju "Precyzyjny Gospodarz". Manewr przeniesienia beli siana odbywać się będzie w kierunku przyczepy Metal-Fach, na którą gospodarze odkładać będą zabrany ze sobą balot.

Organizowany przez Redakcję Gospodarz.pl przy współpracy z Bankiem BGŻ, firmą Zetor Polska i Metal-Fach konkurs, na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim odbędzie się już po raz trzeci. Jak do tej pory z nowymi zasadami zamierzyli się zawodnicy w czasie trwania targów Agro-Park w Lublinie i Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu. Opolagra 2015 będzie następną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności.

Do trzecich w tym roku eliminacji, które wystartują w sobotę i niedzielę (13 i 14 czerwca) o godzinie 10:30, można się zapisywać drogą elektroniczną. Zwiększa to szansę na udział w konkursie, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. 


Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć program imprezy...


1 2 3

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +2 pkt. razem głosów: 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018
 • Precyzyjny Gospodarz na targach Opolagra 2018

  W sobotę i niedzielę, tj. 16 i 17 czerwca 2018 r. w Kamieniu Śląskim podczas targów Opolagra odbyły się kolejne eliminacje w tegorocznym turnieju "Precyzyjny Gospodarz".
 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie
 • Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie

  Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na X Ogólnopolska Wystawę Bydła Hodowlanego, XXV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które...
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach
 • Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

  Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w rok, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl