| Autor: redakcja6

Opolagra – największe targi w południowej Polsce

W dniach 12-14 czerwca 2015 r. po raz XII-ty odbędzie się największa regionalna wystawa rolnicza w Polsce – Opolagra.

Opolagra – największe targi w południowej Polsce

Opolagra 2015

W 2014 Opolagrę odwiedziła rekordowa liczba 49.000 zwiedzających, którzy podziwiali stoiska ponad 430 wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej okazale.

Opolagra to uczta dla pasjonatów techniki rolniczej. Mogą oni nie tylko obejrzeć maszyny na stoiskach, ale również testować je na ponad 20 torach. Setka maszyn pracujących w polu tworzy na Opolagrze widowisko o niesłabnącej popularności. Tradycyjnie przez wystawę przeparadują najbardziej zaawansowane technologicznie ładowarki teleskopowe, które później prezentowane będą na ringu.

(kliknij, aby powiększyć...)

Organizator planuje w tym roku nowe atrakcje, między innymi pokaz zastosowania dronów w rolnictwie precyzyjnym.

Na ringu zaprezentuje się 100 sztuk bydła mlecznego, odbędzie się wycena najpiękniejszych zwierząt, malowniczy konkurs młodych hodowców, jak i pokaz pracy i wydajności paszowozów. W ramach konkursu Opolagry można z kolei wygrać rozsiewacz AMAZONE. Te i inne atrakcje już 12-14 czerwca na lotnisku w Kamieniu Śląskim. 


(kliknij, aby powiększyć...)

"Precyzyjny Gospodarz" na Opolagrze 2015

Targi OPOLAGRA 2015 będą także szansą do przetestowania ciągnika marki Zetor zaopatrzonego w TUR'a na torze sprawnościowym w ramach turnieju "Precyzyjny Gospodarz". Manewr przeniesienia beli siana odbywać się będzie w kierunku przyczepy Metal-Fach, na którą gospodarze odkładać będą zabrany ze sobą balot.

Organizowany przez Redakcję Gospodarz.pl przy współpracy z Bankiem BGŻ, firmą Zetor Polska i Metal-Fach konkurs, na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim odbędzie się już po raz trzeci. Jak do tej pory z nowymi zasadami zamierzyli się zawodnicy w czasie trwania targów Agro-Park w Lublinie i Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu. Opolagra 2015 będzie następną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności.

Do trzecich w tym roku eliminacji, które wystartują w sobotę i niedzielę (13 i 14 czerwca) o godzinie 10:30, można się zapisywać drogą elektroniczną. Zwiększa to szansę na udział w konkursie, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. 


Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć program imprezy...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!