Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
POLAGRA-PREMIERY 2016 – światowe premiery na polskim rynku!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Przed nami szósta edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY. Dzięki...

Przed nami szósta edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY. Dzięki doświadczeniu w organizacji imprez dla branży rolniczej połączonemu z bogatym zapleczem logistycznym wydarzenie, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 21-24 stycznia 2016 roku, zapisze się w pamięci jako miejsce podjęcia kluczowych decyzji inwestycyjnych w obszarze profesjonalnej obsługi technicznej działalności rolniczej.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


POLAGRA-PREMIERY 2016

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY z uwagi na swój rozmach, bogaty program wydarzeń oraz pokaźną powierzchnię ekspozycyjną, przygotowywane są ze znacznym wyprzedzeniem. Organizacja jedynego w naszym kraju spotkania dla branży rolniczej nastawionego na prezentację premier rynkowych, wymaga wielkiego zaangażowania, wiedzy oraz profesjonalizmu. Zdaniem Organizatorów, sukces targów nie zależy jednak tylko i wyłącznie od skali podjętych przez zespół organizacyjny wysiłków, ale też i przebiegu współpracy z najważniejszymi związkami,  stowarzyszeniami, mediami branżowymi oraz wiodącymi w branży rolniczej dostawcami maszyn i sprzętu.
 
Największe wydarzenie w branży rolniczej
 
Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to największe wydarzenie skierowane do sektora rolniczego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Świadczy o tym powierzchnia wystawiennicza, która podczas poprzedniej edycji zajęła około 50.000 m2, liczba wystawców sięgająca blisko 360 oraz odwiedzających – 42.000 osób. Przyszłoroczne święto dla rolników zapowiada się równie widowiskowo.  – Kolejna odsłona Tragów zostanie zlokalizowana w 13 pawilonach. Zajmie zatem niemal cała powierzchnię Międzynarodowych Targów Poznańskich – zaznacza Jakub Patelka, dyrektor projektu.
 
Miejsce premier przed sezonem
 
Dobre imię POLAGRA-PREMIERY wynika przede wszystkim ze specyfiki Targów, która konsekwentnie realizuje ideę prezentację nowości wśród maszyn rolniczych przez rozpoczęciem sezonu prac polowych. – POLAGRA-PREMIERY nie bez powodu odbywa się zaledwie 3 miesiące po największych światowych targach techniki rolniczej – Agritechnica w Hanowerze – podkreśla Jakub Patelka.

Termin targów jest idealny, by zaprezentować  nowości produktowe na polskim rynku – dodaje. Imponująca marka Targów to również efekt niezwykle dynamicznego rozwoju, który nastąpił w ostatnich kilku latach.Idziemy z duchem czasu i potrzebami rynku. By sprostać rosnącym oczekiwaniom branży rolniczej podczas ostatniej edycji  bogatą ofertę maszynową uzupełnił również sektor hodowlany. Jest to bardzo ważny dział produkcji rolnej, który wzbogacił ekspozycję wystawienniczą w jednym z najnowocześniejszych pawilonów. W 2016 roku Targom towarzyszyć będzie zatem Salon Hodowlany prezentujący najbardziej innowacyjne rozwiązania do hodowli zwierząt oraz branżowe konferencje na europejskim poziomie. W planach mamy pełny przegląd wozów paszowych i wyposażenia inwentarskiego – kontynuuje.
 
Zobacz jak wyglądały POLAGRA-PREMIERY 2014


Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl