| Autor: redakcja12

Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w Kamieniu Śląskim. Następnych poznamy podczas tegorocznej edycji Targów w Minikowie 2017.

Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
Precyzyjny Gospodarz 2017
 
Od ubiegłego roku turniej Precyzyjny Gospodarz przebiega na zmodyfikowanych zasadach, ale niezmiennie dużą rolę ogrywa ciągnik marki Zetor i przyczepa firmy Metal-Fach. Ciągnik Zetor zaopatrzony jest w lancę, z którą trzeba podjechać po wyznaczonym torze w kierunku przyczepy Metal-Fach. Na niej z kolei umieszczone są 3 baloniki przebijane przez uczestników kolejno za pomocą lancy. W trakcie turnieju należy zwrócić uwagę, aby nie przekroczyć wyznaczonych linii. Za koniec przejazdu uznany jest wjazd ciągnika tyłem w wyznaczone miejsce startowe.
 
Udział w Konkursie, mogą wziąć osoby posiadające prawo jazdy kategorii B lub T, a poziom alkoholu we krwi nie powinien przekraczać 0,2 promila. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w zawodach przechodzą pełną weryfikację oraz otrzymują unikatową koszulkę „Precyzyjnego Gospodarza".
 
Sędzia czuwający nad wykonywanym zadaniem wyjaśnia podstawowe instrukcje. Następnie, wywoływani są po kolei według zgłoszenia wszyscy uczestnicy. Podczas turnieju, sędzia przydziela za każdy popełniony błąd jednorazowo 5-sekundowe kary. Przedstawiciel z firmy Zetor, który znajduje się w kabinie ciągnika rolniczego wraz z uczestnikiem, nadzoruje jego manewry wykonywane na placu.
 
Po wyłonieniu zwycięzcy, każdy z uczestników, niezależnie od zajętego miejsca otrzymuje nagrody sponsorowane przez współorganizatorów zawodów: Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas oraz Redakcję Gospodarz.pl.
 
Już dziś zapisz się do konkursu Precyzyjny Gospodarz

Każdy gospodarz, który jest zainteresowany wzięciem udziału w tegorocznych edycjach konkursu Precyzyjny Gospodarz, ma możliwość zgłoszenia się dzięki dwóm sposobom. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na Portalu Gospodarz.pl. Drugim jest zapisanie się na stoisku Gospodarz.pl w dniu Turnieju. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i szerokie zainteresowanie, decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń. Aby jednak nie przegapić okazji do wzięcia udziału w turnieju, warto jednak wcześniej się zapisać.
 
Konkurs Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH Minikowo 2017 odbędzie się w sobotę i niedzielę o godzinie 12:00.Tagi:
źródło: