Pride of Poland przy współpracy z MTP

Aukcję koni arabskich Pride of Poland będzie organizować Stadnina Koni w Janowie Podlaskim we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi – zapowiedziała Agencja Nieruchomości Rolnych.

Pride of Poland przy współpracy z MTP

Pride of Poland

Aukcja w Janowie jest niezagrożona – powiedział Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych. – Aukcję zorganizuje Stadnina Koni Janów Podlaski, we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi (MTP), jako podwykonawcą. MTP nie trzeba rekomendować. Jest to spółka z ogromną tradycją na rynku i bez problemu poradzi sobie ze zorganizowaniem aukcji w Janowie – dodał Prezes ANR.

Umowa z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi już została zawarta. Poznańska spółka będzie organizować Dni Konia Arabskiego za zryczałtowane wynagrodzenie. Pełne rozliczenia będą przedstawione opinii publicznej 30 dni po zakończeniu Dni Konia Arabskiego.

Karol Tylenda, Wiceprezes Agencji wypowiadał się w podobnym tonie. – Aukcja odbędzie się na milion procent i w przewidzianym terminie – zapewnił. Poinformował, że lista koni wystawionych na aukcję zostanie wkrótce podana do publicznej wiadomości.

Prezesi Agencji zapowiedzieli, że aukcje nie tylko będą się odbywać nadal, ale będą lepiej zorganizowane. – Szczególną oprawę aukcja uzyska w przyszłym roku, kiedy będzie przypadać dwustulecie janowskiej stadniny – dodał Wiceprezes Karol Tylenda.

Nawiązując do rozwiązania umowy z dotychczasowym organizatorem aukcji firmą Polturf prezesi poinformowali, że 28 kwietnia br. pełnomocnik stadnin skutecznie dostarczył wypowiedzenie umowy.

W 2016 roku aukcja koni arabskich Pride of Poland ma odbyć się 15 sierpnia.


Tagi:
źródło: