| Autor: redakcja1

Trwają targi AGRO-PARK w Lublinie

Dziś i jutro w Lublinie odbywa się dziewiąta edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, której głównym organizatorem są Targi Lublin, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Trwają targi AGRO-PARK w Lublinie
AGRO-PARK 2016

Na dwa dni Lublin stał się miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, prezentując najnowsze trendy, a także nowinki technologiczne. Pobyt na Targach AGRO-PARK to dobra okazja, by spotkać znakomite grono profesjonalistów z branży rolniczej oraz zasięgnąć informacji na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, produkcji roślinnej czy chowie zwierzęcej.
 
Targi Rolnicze AGRO-PARK to też idealny czas na nawiązanie kontaktów sprzedażowych, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie wiedzy poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach.

Program wydarzeń wzbogacają dwa bardzo ważne seminaria. Pierwsze z nich odbywa sie już dziś, a  poprowadzi prof. Zygmunt Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugo Kołłątaja w Krakowie, który omówi temat utraty pieniędzy w żywieniu krów oraz sposobu przetrwania kryzysu na rynku mleka. Natomiast jutro profesjonalistów z branży rolniczej do dyskusji na temat teoretycznego potencjału upraw drzew krótkiej rotacji na Lubelszczyźnie, zaprosi dr Rafał Pudełko z Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach.

Precyzyjny Gospodarz na AGRO-PARK

Tradycyjnie już w trakcie trwania targów będzie można spróbować swoich sił w turnieju „Precyzyjny Gospodarz”. W tym roku czeka uczestników zupełnie nowa formuła konkursu, jednak tak jak do tej pory każdy ze startujących będzie miał do dyspozycji ciągnik Zetor oraz przyczepę Metal-Fach. Nie czekaj i już dziś zapisz się do eliminacji turnieju „Precyzyjny Gospodarz”.

Topowe firmy w Lublinie

Przestrzeń wystawiennicza obejmuje nie tylko ekspozycję szerokiego spektrum asortymentu, ale daje bezpośrednią możliwość porównania produktów pod względem innowacyjności, a także konkurencyjności na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje kilkadziesiąt modeli ciągników, które znajdą zastosowanie w gospodarstwie o różnej wielkości. Poza tym na Targach pojawiły się najnowsze kombajny zbożowe oraz cały niezbędny sprzęt do wiosennych zasiewów czy pierwszych sianokosów. Nowością jest też francuska marka Silofarmer.


Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: