| Autor: mikolaj

X Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, 22-23 sierpnia 2015 r. Wilkowice

W dniach 22-23 sierpnia 2015 r. w Wilkowicach odbędzie się jubileuszowa edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. X edycja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA to czas owocnych spotkań dla branży rolniczej, na który czekają wszyscy uczestnicy.

X Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA, 22-23 sierpnia 2015 r. Wilkowice

X Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA

W Wilkowicach spotkają się wystawcy z całego kraju, którzy szykują bardzo interesującą prezentację maszyn i urządzeń rolniczych. Wszystko po to, by zachęcić rolników do inwestycji w nowy sprzęt przed zasiewami ozimin czy też zbiorami jesiennych plonów.
 
ROLTECHNIKA to wydarzenie umożliwiające porównanie oferty różnych dostawców, a także okazja do rozmów i zasięgnięcia wiedzy na temat maszyn i urządzeń rolniczych. Osoby, które wezmą udział w Wystawie będą mogły także przyjrzeć się zmaganiom w ramach turnieju „Precyzyjny Gospodarz”.  

Precyzyjny Gospodarz na X Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA

W trakcie Roltechniki przeprowadzony zostanie turniej “Precyzyjny Gospodarz”. Konkurs zorganizowany przez Redakcję Gospodarz.pl wraz z Bankiem BGŻ BNP Paribas i firmami Zetor i Metal-Fach w bieżącym sezonie przebiegać będzie na nieco zmienionych zasadach. Tym razem ciągnik marki Zetor zostanie zaopatrzony w tur, którym uczestnicy będą musieli przenieść belę siana na przyczepę Metal-Fach i z powrotem. Turniej odbywać się będzie na specjalnie przygotowanym torze, pod czujnym okiem sędziów i operatora ciągnika. Zapisy do turnieju na stoisku Gospodarz.pl lub on-line na www.gospodarz.pl/turniej.

W tym miejscu serdecznie zapraszamy również wszystkich gospodarzy na stoisko Portalu Gospodarz.pl, gdzie będziecie mogli wziąć udział w konkursie "Zbiornik Gospodarza", współorganizowanym z firmą Swimer, a także zakupić koszulki oraz inne atrakcyjne gadżety.


Zobacz podsumowanie Roltechniki 2014

Na zwiedzających Roltechnikę czekać będą liczne atrakcje organizowane w ramach dobywającego się w tym samym czasie, XIV Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. W programie przewidziane są: prezentacja starych ciągników na placu manewrowym, odpalanie bombaja, tractorpulling, pokazy starych maszyn w polu, wyścigi traktorów, parada starych traktorów ulicami Wilkowic czy wyścigi traktorów. Szeroka publiczność, która w przedostatni weekend sierpnia zawita do Wilkowic będzie mogła poznać pasjonatów starych ciągników m.in. z Polski, Czech, Holandii oraz Austrii. – Podczas edycji w 2014 roku w paradzie ciągników wzięło udział ponad 140 kolekcjonerów z różnych stron świata, którzy zaprezentowali blisko 200 eksponatów – podkreśla Łukasz Rachubiński.
 
Wystawa Roltechnika 2015 otwarta jest w dniach 22-23 sierpnia w godzinach 9.00-17.00.

Cena biletu wynosi 4 zł. Dla dzieci do 7 lat wstęp jest bezpłatny.

Do dyspozycji zwiedzających będzie darmowy parking.


Przejdź na następną stronę, by zobaczyć program imprezy...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!