| Autor: redakcja1

XXVIII Targi Rolniczo-Ogrodnicze 2018 w Kościerzynie

W dniach w dniach 26 -27 maja 2018 roku w Kościerzynie, w województwie łódzkim odbywają się już XXVIII Targi Rolniczo – Ogrodnicze.

XXVIII Targi Rolniczo-Ogrodnicze 2018 w Kościerzynie
To doskonałe miejsce dla wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych w rolnictwie, a także wymienić się doświadczeniami w tej branży. Poza tym poruszane są tematy dotyczące minimalnych wymagań wzajemnej zgodności, kredytowania rolnictwa, podatków w rolnictwie, ekologii, ochrony środowiska i OZE.
 
Dlatego też każdy zwiedzający nie tylko ma okazję do zapoznania się z szeroką ofertą firm zajmujących się techniką i technologią rolniczą jak i ogrodniczą oraz budowlaną, w tym także pokazy pracy maszyn. Nie zabraknie również kiermaszów kwiatów i urządzeń do ogrodu czy regionalnej żywności. Oczywiście i coś dla ducha się znajdzie, jak choćby występy artystyczne.
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!