| Autor: redakcja6

Zaproszenie na targi rolnicze AGRO-FARMA Kowalewo Pomorskie, 10-11 maja 2014

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia targów Agro-Farma, które odbędą się 10-11 maja w Kowalewie Pomorskim. Zgromadziliśmy najnowocześniejsze i największe maszyny rolnicze zarówno światowych marek, jak i polskich producentów. Ponad 60 wystawców, 130 prezentowanych marek, urządzenia do uprawy i hodowli wypełnią teren wystawienniczy.

Zaproszenie na targi rolnicze AGRO-FARMA Kowalewo Pomorskie, 10-11 maja 2014
Profesjonalnie o kukurydzy i rzepaku
 
Pierwszego dnia targów, tj. sobotę 10 maja o godz. 12:00, odbędzie się szkolenie Prof. dr hab. Romana Kierzka na temat „Odchwaszczania kukurydzy w stresowych warunkach suszy” oraz doboru najlepszych odmian rzepaku dla obszaru woj. kujawsko-pomorskiego. Szkolenie jest bezpłatne, odbędzie się w budynku MGOK w Kowalewie Pomorskim (300 m od terenu wystawy).
 
Dla hodowców
 
Producenci pasz, folii rolniczych, silosów paszowych, maszyn zielonkowych, ładowarek kołowych oraz wielu innych urządzeń szykują szeroką ofertę dla hodowców, którzy w Kowalewie będą mogli poznać nowości dla swoich gospodarstw oraz zaplanować inwestycje w nowoczesne technologie.
 
Ozłocone na POLAGRZE-PREMIERY
 
Podczas targów zaprezentowany zostanie flagowy model opryskiwacza samojezdnego Maschio-Gaspardo – URAGANO, który zdobył Złoty Medal MTP Polagra-Premiery oraz Złoty Medal Targów Agrotech. Opryskiwacz dostępny jest w szerokościach belki w zakresie 18 – 28 metrów, oraz pojemności zbiornika od 2000 do 4000 litrów cieczy. Szczudłowa budowa, wysoki prześwit oraz szeroki hydraulicznie regulowany rozstaw osi do 3005 mm idealnie sprawdzi się przy uprawie kukurydzy.
 
Dodatkowo zobaczymy złote ciągniki marek FENDT, MASSEY FERGUSON, VALTRA i JOHN DEERE, sieczkarnię JOHN DEERE, a także złote odmiany zbóż Małopolskiej Hodowli Roślin czy Hodowli Roślin Danko.
 
Laboratorium SWIMERA
 
Toruńska firma SWIMER zaprezentuje całą gamę zbiorników do przechowywania oleju napędowego, na stoisku wystawcy dostępne będzie „Laboratorium Swimera”, gdzie każdy zwiedzający będzie mógł osobiście zwiedzić wnętrze zbiornika i przekonać się o jego budowie.
 
Ponadto 1 dnia targów, po szkoleniu Prof. Kierzka, firma zaprasza kilkunastominutowy wykład o przechowywaniu paliwa i jego zaletach.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!