Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu




Zielone AGRO SHOW - Polskie Zboża 2014 okiem organizatorów

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Zakończyła się kolejna edycja Wystawy Zielone Agro Show-Polskie Zboża. Impreza organizowana...

Zakończyła się kolejna edycja Wystawy Zielone Agro Show-Polskie Zboża. Impreza organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych i Międzynarodowe Targi Poznańskie. To w opinii organizatorów najbardziej kompleksowa i ekscytująca, pełna zaskakujących nowości i spektakularnych pokazów ekspozycja w kraju.




Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu






Dwa dni wystawowe, blisko 35 tysięcy zwiedzających, niemal 150 wystawców, do których dyspozycji oddano 45 ha przestrzeni wystawienniczej, prawie 7000 rolników obserwujących pokazy maszyn, media, najważniejsze w kraju agencje związane w rolnictwem - tak najkrócej można byłoby podsumować zakończoną w niedzielę 8 czerwca 2014 roku kolejną edycję Wystawy Zielone Agro Show-Polskie Zboża. - Od soboty, 7 czerwca Sielinek był mekką dla rolników – mówi Renata Arkuszewska, Wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych – Wystawa skupiła czołowych producentów i dystrybutorów, ale również przedsiębiorstwa rolnicze oraz właścicieli rodzinnych gospodarstw – dodała.

Co zafascynowało zwiedzających?

- Niebywałym sukcesem tegorocznej Wystawy Zielone Agro Show-Polskie Zboża było zgromadzenie grona blisko 35 000 zwiedzających, którzy, postanowili razem z nami wziąć udział w organizowanym na świeżym powietrzu święcie branży rolniczej – wyjaśnia Łukasz Rachubinski, dyrektor projektu Polskie Zboża z MTP – A co najbardziej ich zafascynowało? Z całą pewnością pokaz maszyn podczas pracy i ekspozycje wystawców, bez zaangażowania których trudno byłoby mówić o sukcesie wydarzenia – podkreśla.

W tym roku maszyny pracowały na poletkach obsianych trawą i owsem z wsiewką traw. W pracy zostano zaprezentowanych ponad 45 maszyn, uznanych krajowych i zagranicznych producentów, w tym 14 kosiarek lub zestawów koszących o szerokości roboczej od 2,6 do 8,6 m, 14 pras zwijających stało i zmiennokomorowych , 4 praso-owijarki, 2 owijarki do bel, sieczkarnie samojezdne, 6 przyczepy zbierających i 2 siewniki do podsiewu traw.

 
Maszyny do pokazu zaprezentowały firmy: Kobzarenko, Korbanek, McHale, Metaltech, Maschio Gaspardo, Unia-Famarol, Agromep, APV Polska, Kuhn Maszyny Rolnicze, Raiffeisen Agro-Technika, AGCO, Lely East, Toral, Agrotechnik, Agromix, Kverneland i Agromarket Jaryszki. Firmy te wystawiły do pokazu maszyny takich marek jak: , Metal-Fach, Metaltech, Unia Famarol, Samasz, Sipma, Fella, Fendt, Feraboli, McHale, APV, Vredo, Kuhn, Pottinger, New Holland, Lely, Krone i Kverneland Vicon.
 
Była to doskonała okazja aby w jednym miejscu w tym samych warunkach zobaczyć podczas pracy i porównać maszyny różnych producentów.

Wystawa Zielone Agro Show – Polskie Zboża jest jedyną tak kompleksową imprezą kierowaną do gospodarzy, uprawiających rośliny zielonkowe i hodowców bydła.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+



Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"


źródło:




Zielone AGRO SHOW – POLSKIE ZBOŻA 2014 w Sielinku - niedziela


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"




Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0





Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Rynek zbóż w kraju (15.04.2018)
 • Rynek zbóż w kraju (15.04.2018)

  Na rynku krajowym w drugim tygodniu kwietnia 2018 r. ponownie zwiększyły się ceny monitorowanych zbóż. Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem sytuacji na krajowym i giełdowym...
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej

  IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2478 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...




Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl