Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Zielone Agro-Show - Polskie Zboża w Sielinku

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Ostatni weekend maja to okazją do odwiedzenia kompleksowej wystawy skierowanej do gospodarzy...

Ostatni weekend maja to okazją do odwiedzenia kompleksowej wystawy skierowanej do gospodarzy uprawiających rośliny zielonkowe i hodowców bydła w ramach targów Zielone AGRO-SHOW - Polskie Zboża. Impreza rolnicza odbywa się w Sielinku, na terenie gminy Opalenica w województwie wielkopolskim.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Zielone Agro-Show - Polskie Zboża w Sielinku

Gospodarzami wydarzenia niezmiennie są: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Honorowy patronat nad tegoroczną wystawą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tak jak miało to miejsce w minionym roku - impreza zostanie przeprowadzona w tym samym czasie co Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, których organizatorem jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
 
Wystawa Zielone AGRO SHOW - Polskie Zboża jest jedyną w swoim rodzaju plenerową ekspozycją poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach od 30 do 31 maja 2015 roku w Sielinku, w gminie Opalenica, to też prawdziwe święto branży rolniczej! Na przestrzeni lat targi wyrobiły sobie dobrą markę wśród wystaw o tematyce związanej z rolnictwem. Ze względu na profesjonalną organizację jest to jedna z najbardziej kompleksowych ekspozycji w kraju, pełna nowości rynkowych i spektakularnych pokazów.


Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych o targach Zielone Agro-Show Polskie Zboża

- Jako gospodarz wystawy Zielone AGRO SHOW - Polskie Zboża staramy się przede wszystkim dbać o to, by utrzymywać doskonały poziom organizacyjny i tematyczny wydarzenia, a tym samym, by spełniać oczekiwania grup naszych klientów. Na tegorocznej wystawie pojawią się czołowi producenci i dystrybutorzy maszyn, a także przedsiębiorstwa rolnicze oraz właściciele rodzinnych gospodarstw. W trakcie trwania imprezy szczególnie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia poletek pokazowych, na których będzie można zobaczyć pokazy kilkudziesięciu maszyn zielonkowych podczas pracy. Mamy nadzieję, że pogoda w ostatni weekend maja nam dopisze, przyczyniając się do wysokiej frekwencji, przez co wystawa na długo zapisze się w pamięci wystawców i uczestników - stwierdza Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Pokazy pracy maszyn zielonkowych

Najbardziej widowiskowym i najważniejszym elementem wystawy będą z pewnością pokazy różnego typu maszyn zielonkowych podczas pracy. Jak zwykle pokazy będą miały dynamiczny przebieg. Na świetnie zorganizowanych i specjalnie przygotowanych poletkach pokazowych będzie można obejrzeć: kosiarki dyskowe i boczne, prasy zmiennokomorowe i stałokomorowe, owijarki, prasoowijarki, przetrząsarki, zgrabiarki, a także siewnik oraz agregat do renowacji użytków rolnych. Bardzo emocjonująco zapowiada się również pokaz pracy największych maszyn, czyli przyczep zbierających, a także sieczkarni polowych. Zobaczymy sprzęt wszystkich najważniejszych światowych marek oraz maszyny polskich producentów. Do pokazów na dzień dzisiejszy zgłoszonych zostało ponad 40 maszyn.

Zobacz jak przebiegały targi Zielone Agro-Show - Polskie Zboża w 2014 r.

Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2 3 4

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl