| Autor: WinterWarm

DXC Winterwarm - największa moc oraz najbogatsza oferta

DXC Winterwarm jest wymiennikową nagrzewnicą gazową specjalnie zaprojektowaną do ogrzewania ferm drobiu.

DXC Winterwarm - największa moc oraz najbogatsza oferta
Dzięki zamkniętej komorze spalania środowisko pomieszczenia jest całkowicie zabezpieczone przed wpływem produktów spalania, w tym dwutlenku węgla i pary wodnej, do pomieszczenia. Umożliwia to zachowanie czystego powietrza w pomieszczeniu i zmniejszenie wielkości wentylacji przez co uzyskuje się oszczędność zużycia gazu. Nagrzewnica jest wyposażona w najnowocześniejszy układ kontroli i sterowania zabezpieczony w wodoszczelnej obudowie.
 
Urządzenia produkowane są w trzech wielkościach mocy. Nagrzewnica DXC60 posiada moc 65,5 kW, nagrzewnica DXC80 - 83,0 kW, natomiast moc największego i najmocniejszego przedstawiciel rodziny - DXC100 - jest równa 108 kW. W odniesieniu do powszechnie panującego zwyczaju zaokrąglania i przybliżania mocy jednostek DXC w każdym przypadku zachowuje nadwyżkę mocy zwiększającą bezpieczeństwo temperatury pomieszczenia.
 
Począwszy od roku 2000 Winterwarm Polska stale rozwija swoją ofertę zwracając również uwagę na elementy uzupełniające. Elementy są do siebie dokładnie dopasowane a kompletna dostawa znakomicie przyspiesza i ułatwia prace instalacyjne. Typowy zestaw instalacyjny składa się z:
  • konsoli montażowej lub zawiesi łańcuchowych - każda nagrzewnica DXC posiada cztery śruby oczkowe, które znakomicie nadają się do jej zawieszenia,
  • przyłącza gazowego (wąż gazowy oraz reduktor),
  • komina ściennego lub dachowego wraz z odpowiednimi przewodami i kształtkami przewodami elastycznymi, maskownicami, kołnierzami uszczelniającymi, etc.
Nasi konsultanci gotowi są udzielić pomocy we wszelkich kwestiach technicznych i handlowych związanych z ogrzewaniem budynków do produkcji drobiu.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!