| Autor: redakcja6

We Francji zakończono nową kampanię promującą owoce i warzywa

Francuskie Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw (Interfel) zainicjowało nową kampanię mającą na celu promocję owoców i warzyw – podała FAMMU/FAPA.

We Francji zakończono nową kampanię promującą owoce i warzywa

Kampania promująca owoce i warzywa

Kampania o nazwie: „Summer fruits and vegetables is the RIGHT time!” dotyczy głównie produktów zbieranych w okresie letnim. Ruszyła z dniem 22 lipca i trwała do 18 sierpnia bieżącego roku.

Spoty promocyjne warzyw i owoców

Przed wydaniami wiadomości we francuskiej telewizji TF1 oraz innymi francuskimi stacjami telewizyjnymi codziennie prezentowane były specjalne spoty reklamowe. W sumie przygotowano trzy dwunastosekundowe spoty promocyjne, a w każdym z nich promowane są dokładnie trzy świeże owoce i warzywa.

Zalety owoców i warzyw

Jak wynika z danych FAMMU/FAPA, krótkie filmiki zachwalały m.in. zalety spożywania pięknych brzoskwiń, smacznych nektaryn, rozpuszczających się w ustach moreli, soczystych pomidorów, a także chrupiącej sałaty, słodkich śliwek czy pachnących melonów.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!