| Autor: mikolaj

Dziewiąty numer Informatora Gospodarza

Nowy Rok, to nowe plany i nadzieje na zbliżający się czas wzmożonych prac polowych. Po klęsce suszy, która dotknęła wiele gospodarstw rolnicy z nadzieją wyczekują dobrych zbiorów. Przed nami czas wiosennych zabiegów agrotechnicznych, które w dużej mierze będą zależeć od warunków meteorologicznych w najbliższych tygodniach. Okres zimy to doskonały czas na uzupełnienie wiedzy na temat nowych rozwiązań technicznych w zakresie uprawy roślin i hodowli zwierząt. Doskonałą okazję ku temu będą stanowić targi POLAGRA-PREMIERY.

Dziewiąty numer Informatora Gospodarza

Informator Gospodarz.pl nr 9

W świecie targowym sezon powoli się rozkręca. Już w styczniu 2016 r. czeka nas wielkie uderzenie w postaci targów POLAGRA-PREMIERY w Poznaniu. Wielkie święto polskiego rolnictwa będzie obfitować w krajowe premiery maszyn, konferencje i szkolenia, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Więcej o POLAGRA-PREMIERY czytaj na str. 8 Informatora.

W zimowym numerze Informatora Gospodarz.pl Waszej szczególnej uwadze polecamy właśnie podsumowanie i zapowiedź wystaw rolniczych. Ważny element 9 numeru Informatora Gospodarza stanowi analiza zbiorów zbóż Polsce w 2015 r. oraz krótkie podsumowanie zmian cen giełdowych. Poza tym zapraszamy do zapoznania się z perspektywami dla rynku mleka i wieprzowiny. W dziale poświęconym dotacjom znajdziecie informacje dotyczące modernizacji gospodarstw rolnych oraz harmonogramu wypłat dopłat bezpośrednich za 2015 r. W tej części wskazujemy również na podniesienie stawki zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.
 
Pamiętajcie, że treści zawarte Informatorze Gospodarz.pl stanowią jedynie niewielki wycinek wiedzy, którą dostarczamy każdego dnia na Portalu. Jeśli chcecie być na bieżąco zaglądajcie regularnie na www.gospodarz.pl, gdzie znajdziecie najważniejsze wiadomości rolno-spożywcze z kraju i ze świata.

Serdecznie zapraszamy do lektury dziewiątego numeru Gospodarz.pl Informator. Wierzymy, iż najnowsze wydanie Informatora będzie stanowiło dla Was źródło ciekawych i przydatnych informacji z rynku rolno-spożywczego.


O papierową wersję Gospodarz.pl Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas Targów POLAGRA-PREMIERY, FERMA w Łodzi, AGRO-PARK w Lublinie i AGROTECH Kielce.

Kliknij by przejść do czytelni i pobrać najnowszy numer Informatora Gospodarz.pl


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!