| Autor: redakcja6

Znamy zwycięzcę konkursu „Zbiornik Gospodarza”

Dnia 21 września, podczas AGRO-SHOW 2014, poznaliśmy laureata konkursu „Zbiornik Gospodarza”, zorganizowanego przez Redakcję Gospodarz.pl przy współpracy z firmą SWIMER z Torunia.

Znamy zwycięzcę konkursu „Zbiornik Gospodarza”Finał Konkursu "Zbiornik Gospodarza"

Rozstrzygnięcie konkursu „Zbiornik Gospodarza” odbyło się w niedzielne popołudnie podczas XVI Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO-SHOW 2014, tj. dokładnie rok po jego inaugurowaniu.
 
O godzinie 13:00 przed stoiskiem Redakcji Portalu Gospodarz.pl zebrali się zwiedzający, organizatorzy oraz wszyscy zaciekawieni wynikiem trwającego od piętnastej, jubileuszowej wystawy AGRO-SHOW konkursu. Ci, którzy brali w nim udział, tym bardziej emocjonująco oczekiwali na moment losowania.
 
Wszystkich przybyłych przywitał nasz redakcyjny kolega, po którym głos zabrała przedstawicielka firmy fundującej zbiornik na paliwo. Przedstawiła ona m.in. specyfikację techniczną nagrody, wspomniała o przepisach prawnych nakładających na gospodarzy obowiązek posiadania zbiornika dwupłaszczowego oraz o możliwości dopasowania przez firmę SWIMER koloru zbiornika do gustu gospodarza.

Losowanie nagrody w konkursie "Zbiornik Gospodarz"
 
Po krótkim wstępnie przyszedł czas na oczekiwaną chwilę losowania dwupłaszowego zbiornika o pojemności 5000 litrów. Zaangażowana została w tym celu zwiedzająca wraz z rodzicami wystawę – Paulinka, która za dobre chęci otrzymała nasz redakcyjny gadżet.
 
Dziewczynka wybrała jedną spośród wielu karteczek, na której widniało nazwisko zwycięzcy, adres jego zamieszkania, e-mail, numer telefonu, produkcja oraz wielkość gospodarstwa. Laureatem pierwszej edycji konkursu „Zbiornik Gospodarza” okazał się gospodarz pochodzący z małej miejscowości położonej niedaleko Kutna w centralnej części Polski – pan Daniel Wiśniewski z Mnich-Południe, który złożył swoją kandydaturę podczas targów Polagra Premiery 2014 w Poznaniu.
 
Ze wgledu na fakt, że pan Daniel nie był obecny podczas losowania, zgodnie z regulaminem konkursu wykonano do niego telefon. Warto dodać, że pierwotnie po odebraniu słuchawki, skromny gospodarz nie dowierzał wlasnemu szczęściu. Dopiero po chwili można było wyczuć w jego głosie radość i zadowolenie.

(kliknij, aby powiększyć...)
 
Po telefonicznej weryfikacji danych, pan Wiśniewski stał się właścicielem zbiornika, który zostanie dostarczony na jego 18-hektarowe gospodarstwo przez firmę SWIMER. Uczestnikiem tego wydarzenia będzie oczywiście Redakcja Gospodarz.pl.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z losowania Zbiornika Gospodarza i już dziś zapraszamy do śledzenia relacji z wręczenia zbiornika gospodarzowi.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!