| Autor: redakcja1

"Precyzyjny Gospodarz" podczas AGRO-TECH 2015 w Minikowie

W dniach 4-5 lipca 2015 r. odbyły się XXXVIII Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe w Minikowie niedaleko Nakła nad Notecią. W trakcie trwania wystawy odbyły się czwarte tegoroczne eliminacje w konkursie "Precyzyjny Gospodarz".
 

Precyzyjny Gospodarz na AGRO-TECH 2015

Czwarty sezon turnieju "Precyzyjny Gospodarz" jest już za półmetkiem. Czwarta tegoroczna odsłona zawodów odbyła się 4 i 5 czerwca 2015 r. w Minikowie na targach AGRO-TECH 2015.


Do przygotowanego przez Redakcję Gospodarz.pl wspólnie z firmą Zetor Polska, Metach-Fach i Bankiem BGŻ BNP Paribas, jak zawsze zgłosiło się sporo chętnych osób, przy czym ograniczenia czasowe sprawiły, że do turnieju przystąpiło zarówno w sobotę jak i niedzielę po dziesięcioro zawodników.

Zasady turnieju "Precyzyjny Gospodarz"

Nie wszyscy zainteresowani mogli jednak wziąć udział w konkursie. Zgodnie z regulaminem, do turnieju przystąpili tylko Ci gospodarze, którzy posiadali prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.
 

Tuż po krótkiej instrukcji głównego sędziego, zgodnie z kolejnością zapisów, wystartowali pierwsi śmiałkowie. Do walki o miano precyzyjnego dodatkowo motywowały rodziny i znajomi uczestników, którzy kibicowali swoim faworytom.
 

Do dyspozycji uczestników oddany został ciągnik Zetor wyposażony w TUR. Zestawem tym należało przenieść belę siana na przyczepę Metal-Fach, cofnąć na wyznaczone miejsce, powrócić po belę z przyczepy, odstawić ją na pierwotne miejsce i zaparkować ciągnik. Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii.

Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie. Wbrew pozorom zadanie nie było takie łatwe, gdyż upalne słońce mocno dawało się we znaki kierowcom.
 

Należy zaznaczyć, iż w sobotę jeden spośród wszystkich uczestników, a w niedzielę dwóch - pokonało tor bez przejechania linii lub popełnienia jakichkolwiek innych błędów.

Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymają zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas i Redakcję Gospodarz.pl. W sobotę w zawodach zwyciężył Łukasz Brudnowski z czasem 4:37, natomiast w niedzielę – Damian Pawełkiewicz z czasem – 4:16. Obaj precyzyjni gospodarze pokonali tor bezbłędnie. Serdecznie gratulujemy!

 

Pełną listę uczestników biorących udział w "Precyzyjnym Gospodarz" podczas AGRO-TECH 2015 w Minikowie, prezentujemy na następnej stronie. A już dziś zapraszamy do zapisów do kolejnych zmagań, które odbędą się podczas Roltechniki w Wilkowicach.


Czytaj dalej na następnej stronie...

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!