| Autor: redakcja6

Trwa World Food Warsaw 2014

W dniach od 9 do 11 kwietnia 2014 roku Warszawskie Centrum EXPO XXI stanie się ważnym punktem na mapie spotkań branży żywnościowej podczas Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014.

Trwa World Food Warsaw 2014

Wydarzenie zorganizowane przez Lentewec Sp. z o.o., będzie skierowane bezpośrednio do przedstawicieli branży spożywczej, ogrodników, gospodarzy a także wszystkich zainteresowanych uprawą, hodowlą i przetwórstwem produktów rolno-spożywczych. Warszewskie Centrum EXPO XXI skupiać będzie bowiem profesjonalistów z Polski, Europy i świata związanych z sektorem produkcji żywności. Opiekę medialną nad imprezą obejmie Redakcja Twojego Portalu Rolniczego Gospodarz.pl.
 

Każdy przybyły będzie miał okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi, a także śledzenia globalnych trendów. Podczas pierwszej edycji targów wystawcy zaprezentują bowiem nie tylko produkty rolno-spożywcze, takie jak wyroby piekarnicze, cukiernicze, spożywcze, oleje, mięsa, ryby, jaja, wyroby mleczne, owocem warzywa, napoje, papierosy oraz przyprawy, dodatki, ale także zaprezentują technologie ich produkcji i opakowania.
 

W czasie trzydniowych targów będzie można wziąć udział w bezpłatnych panelach dyskusyjnych prowadzonych przez wybitnych specjalistów z branży rolno-spożywczej. Wśród poruszonych tematów znajdzie się zagadnienie polskich hitów eksportowych, sprzedaży na rynek francuski, chiński, wyzwania logistyczne na rynkach wschodnich, finansowanie i ubezpieczenia, systemy jakości w produkcji mięsa wieprzowego, znakowanie żywności oraz wiele innych ciekawych zagadnień (patrz program). Nie zabraknie także pokazów kulinarnych prowadzonych przez znamienitych szefów kuchni.
 

Wystawę targową będzie można zwiedzać w godzinach od 10:00 do 17:00 w środę i czwartek oraz od 10:00 do 16:00 w piątek 11 kwietnia.

Organizatorzy imprezy przewidzieli wolny wstęp na targi dla wszystkich, którzy dokonają rejestracji na miejscu bądź wcześniej on-line. Natomiast osoby nabywające bilet przy kasie zapłacą 50 zł.

Zapraszamy na stoisko Portalu Gospodarz.pl - nr 47 oraz do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie znajdziecie zdjęcia live z Warszawy.

Przejdź na następną stronę, aby zobaczyć program imprezy...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!