Zetor nagrodą XVII Ogólnokrajowego Konkursu, Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 1 153 gospodarstw rolnych. Zakończyły pracę Wojewódzkie Komisje Konkursowe XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Zetor nagrodą XVII Ogólnokrajowego Konkursu, Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Laureatami etapów wojewódzkich XVII Ogólnokrajowego Konkursu BGR zostali Państwo: Bogusława i Ryszard Rojkowie z Chwałowa w woj. dolnośląskim; S Joanna i Rafał Zalewscy z Łowina w woj. kujawsko-pomorskim; S Łukasz Dyczkowski z Berezówki w woj. lubelskim;Sebastian Blach z Bożnowa w woj. lubuskim; S Anna i Mariusz Chrzanowscy z Nowego Chodnowa w woj. łódzkim; S Ewelina i Grzegorz Zapalowie z Posądzy w woj. małopolskim; •S Grażyna i Leszek Bobrowscy z Wólki Kurdybanowskiej w woj. mazowieckim; S Violetta i Norbert Jantos z Łowkowic w woj. opolskim; S Alicja i Konrad Gilowscy z Łowców w woj. podkarpackim; S Ewelina i Tomasz Dąbrowscy z Kalinowa - Czosnowa w woj. podlaskim; S Halina i Bogusław Kamińscy ze Stanisławowa w woj. pomorskim; S Renata Wiesner z Bieńkowie w woj. śląskim; S Tomasza Szczęsnego ze Złotej w woj. świętokrzyskim; Z Leszek Kamiński z Malinowa w woj. warmińsko-mazurskim; Z Michał Nowaczyk z Strzydzewa w woj. wielkopolskim; Z Andrzej Szmuc z Podańska w woj. zachodniopomorskim.
Powołana przez Prezesa Kasy Centralna Komisja Konkursowa od 08 do 26.07.2019 roku będzie wizytowała i oceniała gospodarstwa, zakwalifikowane do etapu centralnego.
Zwycięzcy XVII edycji Konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów. Tradycyjnie, w etapie centralnym zdobywca I miejsca otrzyma od Prezesa KRUS ciągnik rolniczy, w tym roku Zetor Major CL 80 o mocy 55 KW.
Wszystkim uczestnikom XVII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne serdecznie dziękuję za udział, a laureatom wojewódzkiego życzę kolejnych sukcesów na etapie centralnym Konkursu.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!